Dünyanın En Zeki Kapı Zili VEIU

Dünyanın En Zeki Kapı Zili VEIU iyi para kazandıracak

Mevcut kapınızın daha zeki olmasını istermisiniz? Veiu dünyanın en zeki kapı zili olarak lanse edildi ve fon toplama sürecine Kickstarter’de başladı. 720 piksel kamerası bulunan ve 180 derece görüş alanına sahip olan bu teknolojik ürün 5 inch lcd ekrana sahip ve dokunmatik olarak çalışıyor. 199 dolar erken teslim fiyatı ile destek almaya başlayan ürün 2017 yılının Temmuz ayında teslim edilmeye başlanacak. Ürün şimdiden toplu halde satın almak isteyenler için 10’lu paket halinde de satışa sunulmuş ve toplam fiyatı 1690 dolar olarak belirlenmiş.

Veiu kapı zilinin tanıtım videosu

VEIU kapılara eklenen iki üründen oluşuyor. Kapının dış tarafında yerleştirilen üründe zil tuşu, kamera ve gece görüşü için bölümler bulunuyor. Kapının iç tarafında yerleştirilen parçada ise 5 inch lcd ekran, dokunmatik panel ve 2 GB dahili bellek hafızası yer alıyor. Hafıza 32 gb’a kadar arttırılabiliyor.

Kapı zili

Ürünün en güzel tarafı ise ziliniz çaldığı anda telefonunuza uyarı gelmesi. Uyarının ardından kapıya gelen kişiyi görebilir ve sesli olarak iletişime geçebilirsiniz. Üründe Goog Play ve Apple App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilirsiniz.

Kapı zili iç tarafı

Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgiler

Hareket Sensörü: VEIU otomatik hareketleri algılar ve anlık görüntü alarak telefonunuza bir uyarı gönderebilir veya hareket algılandığında video kaydını başlatmak için ayarlanabilir.

Çocuk ve Aile Dostu : VEIU Kapı zili akıllı telefon uygulaması olmadan da tamamen işlevseldir. 5 inç LCD dokunmatik ekran, uygulamanızın yapacağı videoyu çekmek, okumak ve görüntülemek için kullanılır. Ekran aynı zamanda video klipleri kaydetmenize ve paylaşmanıza da olanak tanır.

Kablosuz Bağlantı: VEIU cihazınızın bağlantısını güvenli hale getirmek için evde ki Wi-Fi bağlantısını kullanabilirsiniz. Bu, aynı anda birden fazla kameraya erişmenizi sağlar.

Şarj edilebilir pil: Şarj edilebilir piller her defasında değiştirilmesi zorunluluğunu ortadan kaldırarak size zaman ve para tasarrufu sağlar.

Uzun Pil Ömrü: Tam dolu batarya ile beklenen veya beklenmeyen ziyaretleri rahatlıkla kaydedebilirsiniz. Ürün bekleme modunda iki aya kadar dayanabilir.

Geniş Açı Lens: VEIU Geniş Açı Lensleri ile 180 derecelik görünüm imkanı verir.

Abonelikler: Diğer akıllı ev ürünleri pahalı aylık ve yıllık abonelik gerektirir. Yalnız bu VEIU için geçerli değil. Uygulama tamamen ücretsizdir ve Apple ve Android cihazlar için kullanılabilir.

Ürün ile ilgili Yatırım Bilgileri

Veiu için istenen yatırım miktarı : 30.000 dolar
Şu anda toplanan fon miktarı 19.04.2017 : 84.145 dolar
Fon toplama süresinde kalan gün sayısı : 28 gün
Ürün ile ilgilenenler için : Ürün sayfası 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here