Dünyanın İlk Esnek Müzik Sistemi Kien

Dünyanın İlk Esnek Müzik Sistemi Kien

Kien kolay taşınabilir ve bölünebilir, kaliteli bir müzik sistemi

kien

Kien, modüler tasarımı ve güçlü ses kalitesiyle çoklu oda sistemine sahip ilk müzik sistemidir. Ürün, ayrılabilen kablosuz parçaları ile müzik keyfinizi evinizin her yerinde yaşamanıza fırsat sağlıyor.

Sahip olduğu modüler tasarım ile kolaylık sağlayan ürün, harika bir akustik ses çıkışını ve verimli bir şarj ünitesini barındırıyor. Herhangi bir kurulum gerektirmeden kolayca kullanılabilen ürün aynı zamanda ayrılabilen parçalarının da kolay kullanılabilmesi için özel bir tasarıma sahip.

Bilindiği gibi müzik hayatımızın önemli bir parçası. Ancak çoğu zaman hayranız olduğumuz sanatçıları ya da favori müzikleri dinlemek için belirli bir ortama bağlı kalmak ve bu ortamdan ayrılmamak gerekir. Kien bu olumsuz durumu ortadan kaldırarak sahip olduğu parçaların evin heryerine dağıtılabilmesine imkan veriyor. Üstelik bunu çirkin görüntülere sebebiyet veren kabloları da kullanmadan yapıyor.

Ürün şu anda Indiegogo üzerinden tanıtılıyor ve yaklaşık 47 bin dolarlık fon kaynağı elde etmiş durumda. Ürünün erken satış fiyatı ise 130 dolar olarak belirlenmiş. Bu fiyata kargo dahil değil. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here