Dünyanın İlk Online Dart Oyunu

Dünyanın İlk Online Dart Oyunu

Darts Connected, dünyanın heryerinden insanlarla ve arkadaşlarınızla evinizden çıkmadan dart oynamanızı sağlayan akıllı bir ürün.

online-dart-oyunu

Darts Connected, dünyanın ilk multiplayer oynanabilen dart oyunudur. Elektronik bir sisteme sahip olan cihaz akıllı telefonlar ve tabletlerle bağlantı kurabiliyor ve bu sayede dünyanın her yerinden insanlarla evinizden çıkmadan dart oynamanıza, yarışmalar ve turnuvalar düzenlemenize , turnuvalara katılmanıza olanak sağlıyor.

Cihaz sahip olduğu bağlantı sistemi ile dünyadan bir çok oyuncuya bağlanmanızı sağlarken çeşitli oyun şekillerini de deneme fırsatı veriyor. Cihazın üzerinde bulunan sensörler atış yapılırken hangi mesafeden atıldığını da hesaplayabiliyor. Bu sayede hile yapılmasına müsade edilmiyor.

Cihaza sahip olanlar evinden, arkadaşlarıyla ya da dünyanın heryerinden insanlarla dart oynayabiliyor ve küresel bir dart ağına dahil olarak kendi profillerini oluşturabiliyorlar. Bu profillerde her oyuncuya ait istatistikler de tutuluyor.

Chiaz iOS ve Android platformları destekliyor. Indiegogo üzerinden tanıtılan ürünün satış fiyatı 220 dolar olarak belirlenmiş. Kampanya süresince ise geliştiriciler yaklaşık 75 bin dolarlık fon elde etmeyi başardılar. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here