Dünyanın İlk Taşınabilir İş İstasyonu AdapDesk

  Farklı bir Taşınabilir İş İstasyonu AdapDesk

  AdapDesk taşınabalir bir iş istasyonu olarak lanse edilen bir ürün. Dizüstü bilgisayar veya diğer cihazlarınızı pek çok yerde rahatlıkla kullanmanız için geliştirilen bu fikir 115 bin dolar fon toplamayı başarmış durumda.

  AdapDesk

  125 ve 145 dolar gibi fiyatlar ile satışa sunulan ürün Mayıs ayında tüketiciler ile buluşmaya başlayacak. İş fikrinin ana çıkış noktası evde farklı alanlarda rahatlıkla bilgisayarını kullanamayan girişimcinin çözüm arayışı ile başlamış. Bir çok ürünü deneyen girişimci en sonunda bir tasarımcı ekibiyle birlikte Adapdesk’i istedikleri şekilde tasarlamaya ve evde bilgisayarlar en rahat nasıl kullanılır bu sorunun çözümüne odaklanmışlar.

  AdapDesk Kullanımı

  Kickstarter sitesinde ürün ile ilgili başvuru yaptıklarında ise istedikleri fon sadece 15 bin dolardı. Ancak kısa sürede 689 destekçiden gelen talepler ile 100 bin dolar barajını aşmayı başardılar. Sistemin ana macı dizüstü bilgisayarını komple olarak tam potansiyelinde kullanmanızı sağlamak. Bunun içinde ağaçtan yapılan ürün tamamen katlanabilir ve bardak tutacağı gibi ilave seçenekleri bulunuyor. 2.26 kilo ağırlığında olan ürün aynı zamanda aşınmaya dayanıklı ve sert bir yüzeye sahip.

  Adapdesk Tanıtım Videosu

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here