Dusty Brush Toz Fırçası 302.678 CHF yatırım aldı

Dusty Brush

Dusty Brush Toz Fırçası

Dominic Moraitis 6 yıldır bilişim teknolojileri alanında çalışan bir girişimci. İnşaat teknisyeni olmasına rağmen öyle bir ürün geliştirdi ki bu fikri kendisine 302.678 CHF (İsviçre Frangı) kazandırdı. Yatırım sitelerine Dusty Brush isimli ürünle giriş yapan Dominic, küçük tozları hızlıca temizlemek için minik bir elektrikli süpürge eki geliştirdi.

Kısaca toz fırçası görevini yapan Dusty isimli ürün bir çok nesneyi rahatlıkla temizleyebiliyor. Elektrik süpürgesinin ulaşamadığı alanlarda adeta harika bir şekilde temizlik yapan fırça için girişimci son 1 yıldır çalışıyor. Yüzde 100 Alman malı olarak üretilen ürün 2017 yılının Nisan ayında destekçilere dağıtılmaya başlanacak.

Dusty Brush
Dusty Brush

Dusty isimli projenin bu kadar çok yatırım almasındaki en büyük etken ise ürün tanıtım videosunun çok iyi hazırlanmış olması diyebiliriz. Tanıtım videosu bu ürünün işlevleri hakkında o kadar net bilgiler veriyor ki kullanıcılar videoyu izleyince projeyi desteklemeye hemen karar verebiliyor. Hemen hemen her alanda ince temizlik yapmak için kullanılan ürün ev hanımlarından tutun da erkeklerin çok sevdiği araç içi temizliğine kadar bir çok alanda kolay temizlik yapma imkanı sunuyor.

Dusty Brush tanıtım videosu

Ürünle ilgili olarak belirlenen fiyat ise 30 ve 40 Chf. Yani Türk lirası olarak 100 liraya satılacak olan ürün üçlü ve altılı paketler halinde de satılacak. Şimdilik renk seçeneği bulunmayan ürün için toplu üretim yakında başlıyor. Proje yatırım alma fikrine sadece 5.000 CHF ile başlamıştı ama şimdiden 302.678 CHF‘ı geçti.

Girişimci Notu : Bu ürün ile ilgili bayilik almak isterseniz 2017 yılının ortalarına kadar beklemeniz gerekebilir. Seri üretim için çalışmalar yapan firmaya ile ilerleyen zamanlarda bu adres Dusty üzerinden ulaşabilirsiniz.

1 YORUM

  1. ürün turkıyede destek alırmı bılemedım ama evet cok ıyı bı urun yapılmıs.kısıtlı ımkanlarımla aslında dusunebılırım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here