Duyma Gücünüzü Arttıracak Wireless Kulaklık

Soundhawk, gürültülü ortamlarda çevrenizdeki sesleri arttırma ya da düşürme özelliğine sahip kulaklık

soundhawk

Ağır duyma problemi bir çok insanın sıkıntısıdır, üstelik sadece yaşlıların da değil. Kulaklıkla yüksek sesli müzik dinleyen inlarda ya da gürültülü bir konsere katılan seyircilerde görülen bir sıkıntıdır. Soundhawk adlı bu ürün duyma yeteneğini geliştirmek isteyen insanlar için üretilmiştir.

2 parçadan oluşan ürün bir adet kulaklık ve wireless mikrofondan oluşuyor. Bluetooth kulaklıklar gibi çalışan ürün 4 farklı ses moduyla çalışıyor. Tüm sesleri alabilecek şekilde ayarlanabilen ürün istenirse belirli frekanstaki sesleri algılayabilecek bir şekilde ayarlanabiliyor. Ayrıca kullanıcının akıllı telefonuna da bağlanabilen kulaklık farklı ayarların da telefon üzerinden yapılmasına imkan veriyor.

Örneğin arabada iseniz, rüzgar sesini engelleyebilen bir ayarla etrafınızdaki insanların seslerini net bir şekilde duyabiliyorsunuz, ya da şehir içindeki bir parktaysanız, etraftaki kuşların ya da trafiğin sesini engelleyebilirsiniz. Wireless mikrofon sayesinde, sadece duymak istediğiniz alandaki sesleri duyabiliyorsunuz. Bir restoranda kendi masanızdaki insanların seslerini duymakta zorlanıyorsanız, akıllı telefonunuzla yapacağınız küçük bir ayarla restorandaki diğer insanların seslerini azaltabiliyorsunuz.

Soundhawk, pazara sağlık ürününden çok günlük bir araç olarak girdi. Ancak yine de, sağlık ürünü olarak piyasada bulunan birçok işitme cihazından çok daha ucuz olarak temin edilebiliyor. Şu anda satış fiyatı yaklaşık 280 dolar.

Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here