E-posta ve Telefonlara Bakarak para kazanmak

E-posta ve Telefonlara Bakarak para kazan

Bu iş de sanal asistanlık işinin bir benzeridir ancak herhangi bir görüşme ayarlamaya ya da herhangi bir önemli yeteneğe sahip olmaya gerek yoktur. E-posta ve telefonlara bakarken yapmanız gereken çoğu zaman müşterileri aramak, telefon üzerinden aramalara cevap vermek ve e-postaları kontrol etmek gibi işler olacaktır.

İş sahipleri genellikle bu tür işleri yapması için destek personelleri işe alırlar. Çünkü bu tür işleri yapmak için yeterli vakitleri yoktur. Bu iş, normal gelirinizin yanında ek gelir elde etmenin en kolay yollarından biridir.

E-posta ve telefonlara bakma işlerini alırken izlenecek adımlar:
1.Serbest iş bulma sitelerine üye olun.
2.İnsanların neye ihtiyacı olduğunu görmek için iş ilanlarına bakın ve yeteneklerinize uygun olan işlere başvurun.

E-posta ve telefonlara bakarak ne kadar para kazanabilirim?
Deneyiminize ve önceden sahip olmanız gereken herhangi bir beceriye bağlı olarak saat başına 3 $ ile 10 $ arasında bir ücret bekleyebilirsiniz. (bazen, çok nadir de olsa karmaşık konular hakkında bilgi sahibi olmanız gerekebilir)

2 YORUMLAR

  1. merhaba arkadaşlar bakıyorum da herkes ek gelir kazanma konusunda büyük uğraşlar veriyor. zamanında bende çok uğraşlar verdim ama hangi yolu denediysem harcadığım zamanım hep boşa gitti. en son bir site buldum ve artık çok rahatım. şuan neler hissettiğinizi anlayan biri olarak size bir teklifim var. kesinlikle bir ürün satışı değildir. değerli vaktinizi harcamanıza bir şeyler satmanıza dil dökmenize kısacası hiç bir uğraş vermenize çabalamanıza gerek yok. sadece vereceğim linke tıklayıp 15 tl (sadece ilk üyelik esnasında 1 defa alınıyor başka hiç bir ücret talep edilmiyor) karşılığı üye olmanız ve altınıza 5 üye (daha fazla kazanmak isterseniz fazla üyede yapabilirsiniz tabiki :) ) yapmanız yeterli. sonrasında kazanmaya başlıyorsunuz. aylık ortalama minimum 1000-1500 tl kazanabilirsiniz. ben aylardır üyeyim ve bir çok üyem var tabi üyelerimin de üyeleri var ve aylık ortalama 2000-2500 tl kazanıyorum hemde hiç bir şey yapmadan. sizde hemen linke tıklayın ve kazanmaya başlayın :)

    http://www.patronum.com.tr/refno1098

    şimdiden bol kazançlar dilerim. aklınıza takılan bir şey olursa çekinmeden danışabilirsiniz. [email protected]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here