E -Yaz Yazılım, tüm Türkiye’ye yeni bayilikler verecek

E -Yaz Yazılım, tüm Türkiye'ye yeni bayilikler verecek
E-Yaz Yazılım
E-Yaz Yazılım

E -Yaz Yazılım

Artan teknolojik talebin karşılanması için ve Türkiye’nin yazılım alanında hak ettiği noktaya gelebilmesi için yola çıktıklarını belirten Cevdet Gündüz, Türkiye geneline yeni bayilikler vererek pazar paylarını arttırmak istediklerini söyledi.

Ticari hayatına 2004 yılında Eskişehir’de başlayan ve yazılım sektöründe faaliyetlerine devam eden E-Yaz Yazılım, kurulduğu günden itibaren yazılım sektöründeki en son teknolojileri kullanarak ve müşteri isteklerini ön planda tutarak ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. Ticari Setler(Muhasebe, ön muhasebe ve üretim modüllerini), sektörel çözümler, mobil ve web çözümlerinin yanı sıra özel projelerle de müşterilerine hizmet veren firmanın Türkiye’nin 6 bölgesinde ve Azerbaycan’da bayilikleri bulunuyor.

Ticari set yazılımlarının stok, cari, fatura, banka, kasa gibi modülleri içerdiğini ve sektörel çözümler olarak restoran otomasyonu, kuyumculuk otomasyonu, mağazacılık otomasyonu, balık üretimi takip sistemi-BTS, perakende satış otomasyonu JET-POS, otel otomasyonu, spor ve dans salonları otomasyonu ve market otomasyonu yazılımlarıyla hizmet verdiklerini dile getiren Gündüz, bu hizmetlerin yanı sıra araçta satış, sayım, depo uygulamaları gibi kapsayan mobil ve web hizmetleri bulunduğunu da söyledi. Gündüz, “Bugüne kadar birçok özel projeye imza attık. Türkiye geneline yeni bayilikler vermek istiyoruz. Hedefimiz bu bayiliklerle birlikte yeni çözümler üreterek pazar payımızı arttırmak” dedi.

Artan teknolojik talebin karşılanması için ve Türkiye’nin yazılım alanında hak ettiği noktaya gelebilmesi için yola çıktıklarını belirten Gündüz, yazılım ürünlerinin kullanım ergonomisi ve sade tasarımları ile hızlı ve kolay kavranabilen bir yapıya sahip olduğunu dile getirdi. Standart muhasebe yazılımlarına ek olarak bir çok sektörde yaşanan tam entegrasyon sorununu ortan kaldırmak için sektörel çözümlere yönelik (özel) yazılımları da bünyelerine ekleyerek büyüdüklerini aktaran Gündüz, “İşletmelere asıl rekabet etme gücünü kazandıran, verimliliği ve karlılığı artıran operasyonel maliyetlerinin yönetilmesi ve düşürülmesidir. Operasyonel maliyetlerini kontrol altına alamayan firmaların brüt karları ne olursa olsun zarar edebiliyor” dedi. Bu anlamda alış ve satış fiyatlarını belirleyen bir firmanın faaliyet maliyetlerini yönetebilecek iyi bir sisteme sahip olması gerektiğini vurgulayan Gündüz, şöyle devam etti: “Büyüyen bir işletmenin stok, finans, müşteri, tedarikçi ve personel ana başlıkları altında bütün hareketlere hakim olması gerekiyor.

İşletmeler ilk kuruldukları zaman stoklarını, finans hareketlerini, müşterilerini, tedarikçi ve personel sayılarını çok rahat şekilde kontrol edebiliyor. Ama işletme büyümeye başladıkça hızla artan bu verilerin takip edilmesi, kontrol edilmesi ve analiz edilmesi zorlaşıyor. Dünyada her sektörde ürün ve hizmet çeşitliliği hızla arttığı için günümüzde bu verileri elle kontrol etmek artık mümkün değil. İşletmeler her geçen gün artan hareketler ile oluşan verileri bilgiye dönüştürecek ve bunları analiz edecek bir sisteme ihtiyaç duyuyor. Bu sistem işletmenin sinir uçları gibi çalışmalı, sahadan verileri toplayıp bunları yönetimin karar verme noktasında doğru yönlendirebileceği ve karar alabileceği anlamlı bilgilere dönüştürmelidir. Bunu da zamanında yapmalıdır. Çünkü bayat bilgi bayat gıda gibidir. Bayat gıdanın nasıl insanı zehirleme riski varsa gecikmiş bilgi de işletmeyi birçok sıkıntıya sokabilir. Yönetim kademesi ve irade kademesi taze bilgiyle hareket etmek zorundadır. Dolayısıyla yazılım, firmanın tüm kademelerinin ihtiyacı olan bilgiyi üretmek zorundadır. Öyleyse, firmalara fayda sağlayacak, bütün bu alışkanlıkları ve hedeflerini karşılayacak kendine özgü özel yazılımlara sahip olması gerekiyor” diye konuştu.

General Ali Rıza Gülcan Caddesi
Çırpıcı sokak no:1 KAT: 1 dAİRE 126 MERTER – İSTANBUL
TEL: 0 212 945 05 44
fAKS:0 212 945 05 45
[email protected]
[email protected]

www.e-yaz.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here