eBay Alıcıları İçin Bazı Ürünleri Bulun

eBay Alıcıları İçin Bazı Ürünleri Bul

Bazen insanlar eBay’de bir şeye ihtiyaç duyuyor ancak arama motoru filtreleri çalışmıyor, nasıl arayacaklarını bilmiyorlar ya da kendileri arayacak kadar vakitleri olmuyor. (bazen de hepsi bir arada olabiliyor) Bu tür bir hizmet eBay’in de ötesine uzanıyor. Çünkü bir sürü parası olan ama vakti olmadığından aradığı nesneyi bulması için başkalarını işe alan insanlar var.

Bulucu ücreti genellikle % 10 oranındadır ancak alıcı ile bulucu kendi aralarında pazarlık da yapabilirler. Bu insanlara, onların adına eBay’e girip aradıkları eşyaları bularak yardım edebilirsiniz. Böylece siz de bu işten
paranızı kazanmış olursunuz.

eBay alıcıları için aradıkları eşyayı bularak para kazanmak için izlenecek adımlar:
1.Craigslist.com sitesinin “arananlar” reklamlarına bakın ve buradaki insanlara sunacağınız hizmetleriniz ile ilgilenip ilgilenmediklerini sorun. Buraya mesaj gönderen kişiler genellikle bulması zor olan şeyleri aramaktadırlar.
2.Arkadaşlarınıza ve ailenize bu işinizden bahsedin.
3.İnsanların tutkuyla topladıkları eşyaları bulunduran antika forumlarına, plak forumlarına ve diğer alanlara mesajlar gönderin.

Bu işi yaparak ne kadar para kazanabilirim?
Eğer insanların gerçekten aradığı şeyi bulmalarında onlara yardımcı olursanız 10 $ ile binlerce dolar arasında para kazanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here