Ecoisme Akıllı Enerji Tasarruf Cihazı

Ecoisme Akıllı Enerji Tasarruf Cihazı

Ecoisme adıyla geliştirilen akıllı enerji tasarruf cihazı evinizdeki ve ya ofisinizdeki tüm cihazların enerji hesabını tutuyor.

eco

Dünyanın en akıllı enerji takip cihazı olarak lanse edilen Ecoisme, evinizdeki ya da ofisinizdeki tüm cihazların ayrı ayrı enerji harcamalarını topluyor, takip ediyor, enerji tasarrufunda bulunmanız içine ne gibi önlemler almanız konusunda uyarılarda ve tavsiyelerde bulunuyor. Bunun yanında, açık bırakılmış bir ışık ya da kapağı kapatılmamış buzdolabı artık sorun olmaktan çıkıyor. Bu tarz durumlarda Ecoisme devreye girerek anında akıllı telefonunuza bildirim yollayarak gereksiz enerji tüketiminin durdurulmasını istiyor.

Her ay evimize elektirik faturası gelir. Bazen yüksek bazen daha düşük… Peki bu yüksek ve düşüklüğün sebebini öğrenme şansımız var mıdır ? Artık Ecoisme ile hangi elektirikli alet ne kadar enerji harcamış görebiliyor, gerekli önlemleri alabiliyor ve tasarruf sağlayabiliyoruz.

Indiegogo üzerinden satılan ürünün ilk satış kampanyaları bitmiş durumda. Cihazın satış fiyatı olarak 100 dolar belirlenmiş. Firma şu ana kadar 52 bin dolarlık fon elde etmeyi başarmış durumda. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here