Edb Uluslararası Ticaret Bayilikler Verecek

Edb Uluslararası Ticaret, dünya pazarlarında inovasyon ve kalite konusunda kendisini kanıtlamış firmalar ile Türkiye pazarında ortaklıklar geliştirmek üzere 2015 yılında kurulmuş ithalat odaklı bir işletmedir. Firmanın kurucuları ithalat ve ihracat konusunda yıllar içinde edindikleri kişisel birikimlerini Türkiye pazarının sektörel ihtiyaçlarını geniş bir yelpazede değerlendirip inovatif çözümler üretmeyi, ve bu çözümü sağlayacak küresel aktörleri potansiyel Türk müşterileri ile buluşturmayı ilke edinen bir anlayışla değerlendirmeyi amaçlamışlardır.

Edb Bayilik
Edb Bayilik

Firmamız 2015 yılı Mayıs ayında; gaz sensörleri, gaz alarmları ve promil ölçüm cihazlarını Uluslararası Kalite Standardlarının (CE, ISO, AS, CB, DOT, FDA, UL) kriterlerine uygun şekilde imal edip 40 ülkeye ihraç eden aynı zamanda da Kore Cumhuriyeti Emniyet Teşkilatının resmi promil ölçüm cihazları tedarikçisi olan Sentech Korea firması ile promil ölçüm otomatlarının Türkiye resmi dağıtıcısı olmak üzere bir anlaşma imzalamıştır.

Şu anda firmamızın ikili ticari görüşmelerini ve çeşitli ruhsat süreçlerini yürüttüğü farklı sektörlere yönelik ürün ithalat projeleri de bütün hızıyla devam etmektedir.

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:

Firmamız EDB Uluslararası Ticaret, Güney Kore polis teşkilatının resmi promil ölçer cihaz tedarikçisi olan Sentech Korea firması ile Mayıs 2015 itibari ile Distribütörlük anlaşması imzalamıştır. Türkiye pazarına bölge bayilikleri ile hızlı bir biçimde girmeyi planlayan firmamız, bayilik taleplerini değerlendirmeye de başlamıştır. Edb Uluslararası Ticaret, Türkiye’nin dört bir yanından özellikle otomat alanında hizmet veren firmalar ile büyük sermaye bağlamadan kendi işini kurmak isteyen öz güveni yüksek girişimcilere karşılıklı güvene ve kazanca dayalı uzun vadeli bir ortaklığın kapılarını aralamaktadır. Bayiler sorumlu oldukları bölgede ürünlerin hem satışını hem de mekanlar ile anlaşıp işletmeciliğini yapabilecekleri için son derece cazip bir iş fırsatına en kötü ihtimallerin olması durumunda dahi cüzi bir sermaye riski ile adım atmış olacaklardır. Bayilik yatırım maliyetleri talep edilen bölgeye göre değişkenlik gösterebileceğinden daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Franchise Bayi Yetkilisi: Oktay GARİP
Telefon numarası: +90 533 545 77 55
Telefon numarası 2: +90 (264) 277 64 64
Email : info@edbtrade.com
Web sitesi : edbtrade.com
Adres Bilgileri: Soğuksu Mah.Bağdat Cad.Site No:152 / Daire No:29 Sapanca / SAKARYA

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here