Edu-Point Bayilik 2013

Edu-Point Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öncelikle İngiltere, Amerika, Kanada ve Avustralya olmak üzere dünyadaki pek çok ülkedeki prestijli okul ve kurumun dil kursu, lisans ve lisansüstü, diploma, staj ve sertifika programlarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Ayrıca, temsilcilik anlaşması bulunan okullar için öğrencilere ücretsiz danışmalık hizmeti vermektedir.

Edu-Point Bayilik/Franchise
Edu-Point Bayilik/Franchise

Neden Edu-Point
Ogrencimizin hangi ülkede, hangi eğitimi alacağınıza; ne kadar süre olacağına karar vermek oldukça zor bir iş. Yüzlerce seçenek arasından ogrencimize en uygununu bulmak için, bunların hepsini ogrenciye anlatacak; eğitim durumu, bütçeler ve zamanlari doğrultusunda seçenekler oluşturacak bir danışman firmaya ihtiyacınız var. Edu-Point Yurtdışı Eğitim okul kayıt işlemleri, konaklama ve seyahat organizasyonunuz ve vize başvurunuzu sizin adınıza takip eder.

Günümüz Türkiye’sinde hepimizin bildiği gibi yabancı dil bilmek artık gereksinimdir. Geleceğinizi biçimlendirmek için çabaladığınız bu günlerde başvurduğunuz işlerde şirketler bir yabancı dil değil, birkaç yabancı dil bilme zorunluluğu getirmiştir. Bizler Türkiye’de İngilizce ya da yabancı dil öğrenmenin çok zor, neredeyse mümkün olmadığını biliyoruz bunu bildiğimiz ve eğitimlerini yurtdışında tamamlamış bireyler olarak sizlere yurtdışı danışmanlık hizmetleri vermek üzere bu şirketi kurduk. Geçmiş yıllarda da aynı hizmeti dostlarımıza veriyorduk ancak gelen yoğun talepler sonrasında bu işi daha profesyonel olarak ele almamız gerekti ve ortaya EDU-POINT çıktı, bizler sizlere hizmet vermek için buradayız. Gelin sizlere yurt dışında nasıl eğitim alabileceğinizi anlatalım, bizi arayın yada e-mail atin ya da eğer vaktiniz varsa uğrayın sizin için neler yapabileceğimizi konuşalım. Unutmayın bu işi birçok şirket yapıyor ama biz orada yaşadık ve hala yaşıyoruz sizlere daha çok ayrıntıyı sadece biz verebiliriz. Ayrıca ogrenciler bu hizmetler için okul ücretinizin dışında bir ücret ödemez.

Edu-Point Bayilik/Franchise Bilgileri
Bayilik Şartları: 10 yıla yakın deneyim birikimi olan Edu-Point Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, öncelikli illerde bayilik açmak isteyen girişimcilerin:

  1. En az üniversite mezunu
  2. İyi derecede İngilizce’ye hakim
  3. Yurtdışında eğitim almış ya da yaşamış
  4. Öncesinde yine eğitim, danışmanlık alanlarında deneyim sahibi olmalarına dikkat edecektir.

Edu-Point Bayilik Paket(ler)inin içeriği : Bayilik almış yatırımcılara

  1. Kurum içi eğitim,
  2. Ücretsiz materyal desteği
  3. Yurtdışı kurumların temsilcilik yetki belgeleri
  4. Yurtiçi ve yurtdışı fuar, tanıtım turları vb faaliyetlere Edu-Point adına katılma fırsatı verilecektir.

Edu-Point Bayilik Verilecek İller : Tüm Türkiye
Edu-Point Yatırım Maliyeti : 5000 GBP bayilik bedeli + ofis kurulum maliyetleri(5000-15.000 TL arasındadır)
Edu-Point Ortalama Kar Marjı : Yıllık 50,000 TL ile 200,000 TL arasında illere ve öğrenci sayısına göre değişiklik gösterir
Reklam Katılım Ücretleri : Türkiye genelinde yapılacak reklam çalışmalarına katılmak isteyen şubeler kendilerine düşen reklam ücretini öderler
Gelirden Pay : Gelirin % 65 i bayiye bırakılmaktadır.

Edu-Point Bayilik/Franchise İletişim Bilgileri
İlgili Kişi: Haldun Saat
Tel : 0216 550 66 00 – 0545 550 66 00
Email: murat@edu-point.co.uk
Web : www.edu-point.co.uk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here