Egem Çiğ Köfte Türkiye Genelinde Bayilikler veriyor

Egem Çiğ Köfte Bayilik Veriyor

Egem Çiğ Köfte girişimcilerden franchise bedeli almadan Türkiye genelinde bayilikler vermektedir. Egem çiğ köfte bayilik vereceği kişilerden sadece Egem çiğ köfte’nin kurumsal kimliğine uygun bir şekilde dekorasyon yapması ve franchise sözleşmesi yapılmasını talep etmektedir. Ücretsiz olarak verilen bayilikte işletmenin kurulum giderleri girişimciye aittir.

Egem çiğ köfte kurulum aşamasında işletme dekorasyonu ve açılış kampanyaları ile ilgili olarak bayilik alan kişilere yardımcı olmaktadır. Ayrıca çiğ köfte dükkanının işletilmesinde personel eğitim desteği veren firma reklam katılım payı ve cirodan belli bir bedel yani royalty talep etmemektedir. Ürün fiyatlandırmalarında ülke genelinde fiyat politikası sabittir. Kısa zamanda açacağınız çiğ köfte dükkanında tüm işletmelerimizde bulunan lezzet ve diğer standartların aynı olması için sizlere yardımcı olmaktayız.

Egem Çiğ Köfte Biletişim bilgileri

İşletmenizi kurma aşamasında soracağınız tüm sorularda size yardımcı olacak olan Egem çiğ köfte’nin iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. Ayrıca açılış için ücretsiz ürün temini de tarafımızdan yapılmaktadır.

İletişim : Osman Gültekin
Tel: 0532 375 29 47
Web : egemcigkofte.com
Mail: info@egemcigkofte.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here