Eggie Dekoratif kişiselleştirilebilir ışık istediği yatırıma yaklaştı

Eggie Dekoratif kişiselleştirilebilir ışık istediği yatırıma yaklaştı
Eggie

Eggie Dekoratif kişiselleştirilebilir ışık

Aydınlatma özel günlerde en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan birisidir. Çünkü bütün duygular ışık ile hayata geçer. Loş bir ortam ve hafif bir müzik hoş duyguların ortaya çıkmasını kolaylaştırır. Eggie ışığı ise tam olarak bu iş için tasarlanmıştır. Zarif ve dekoratif bir ürün olan eggie’nin dış yüzeyi suya karşı dayanıklıdır.

Eggie
Eggie

Kablosuz şarj özelliği ile rahat bir şekilde şarj edilebilmektedir. Işığa duyarlı olan Eggie nerede nasıl davranacağına kendi karar verebilir. Eggie’nin ortaya çıkışın da sanat ve mühendislik bir araya gelmesiyle böyle mükemmel bir ürün ortaya çıktı.Bataryası 7 saat süren, kablosuz şarj olabilen ve su geçirmeyen bu ürün 28 dolardan başlayan fiyatlar ile satılıyor.

Ayrıca Eggie’yi isterseniz kendiniz kişiselleştirebilir, üzerine istediğiniz dekoratif süslemeleri veya anılarınızı yazabilirsiniz. Kickstarter aracılığı ile projeye destek bulmak isteyen bu işi mucitleri Gavin Chu & Andrew Geng 28.000 dolar fon toplamayı hedefliyorlar. Şuana kadar 21.662 dolar toplayabilen proje geriye kalan zamanda hedeflerine ulaşmayı düşünüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here