Eğlenceli bir iş fikri

  39

  Poweriser son zamanlarda gördüğüm en eğlenceli buluşlardan birisi. Yurtdışından nasıl bir ürün getirelimde çatır çatır para kazanalım diye düşünüyorsanız alttaki videoyu gençlere izletip tepkilerini almanız sanırım yeterli.Bildirgeç’te haberin ayrıntılarını ve gelen talepleride incelemenizi tavsiye ederim diyecektim ki o da ne gittigidiyor’da ilanı bile yayınlanmış.
  Zaman ne kadar da hızlı geçiyor:) Olsun siz genede videoyu bir izleyin.


  Dijon Project Poweriser Echasses Urbaines 2008
  Yükleyen rise-up

  14 YORUMLAR

  1. SÜPER FIRSAT

   Size güzel bir teklifim var. Cebinizden tek kuruş çıkmadan üye olup (Üyelik ücreti ödemeden)tarafınıza gönderilen reklam maillerini okuyarak para kazanmaya var mısınız? Bilgi almak ve üye olmak için aşağıdaki linkten faydalanabilirsiniz.

   Yada ayrıntılı bilgi almak için; yaprak86_07@mynet.com adresine mail gönderebilirsiniz.

   bilgi ve üyelik linki ;
   http://www.superteklif.com/SuperUye/SuperUyeFormu.aspx?bid=11b492ee-fe85-4e93-981e-234d598cde97

  2. arkadaşım alıcam yanlız bu adamlar gibi zıplayamassam parayı geri isterim tabii hastane masraflarıda var .hadi hayırlısı.

  3. bence muthış ben sadce satın alcam kndıme ırtıbart:zaum34@hotmail 535 586 6402 adım taha ist avcılar yardımeden olsa sevnırım fıyatı tuzlumu?

  4. Tutmasına tutar ama Türkiyede değil,çünkü sokaklarda bu alete bu parayı verecek gençleri pek bulamazsınız. Alet harika bişe ama çok pahalı

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here