Einstein Bros Simit ve kahve zinciri Franchising veriyor

Einstein Bros Simit ve kahve zinciri Franchising veriyor
Einstein Bros

EİNSTEİN BROS BAGELS

ŞİRKET TANITIMI TÜRKİYEDE AÇILACAK İLK 3 ŞUBEMİZDEN FRANCHİSE GİRİŞ BEDELİ ALINMAYACAKTIR !!!

Einstein Bros Simit ve kahve zinciri 1995 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuştur.27 Eyaletde 775 şubesiyle çalışmalarına devam etmektedir. Einstein Bros Bagels Türkiyenin Tüm il ve ilçelerine Franchising verilecektir.Dünyanıin en yaygın ve sevilen markalarindan olan Einstein Bros Bagels Türkiye pazarina güçlü bir giriş yapmiştir. Simit Fırını aynı zamanda da kafe olarak hizmet veren markamızı açmak isteyen veya Mevcut mekanını Einstein Bros Bagels çevirmek isteyen yatirimcilar için kaçirilmaz firsat olduğunu belirtmek isteriz.

Einstein Bros
Einstein Bros

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:

BAGEL NEDİR ? Bagel,ABD,Kanada ve Birleşik Krallık’ta yaygın olarak tüketilen mayalı hamurdan yapılmış kalın ve halka şeklinde bir ekmek çeşididir.İlk kez Polonya’da ortaya çıktığı varsayılan Bagel’ın yapımında maya,un,şeker,tuz ve su kullanılır.Şekil Bakımından ise susamsız simiti andırır. Amerika’da özellikle New York ve Kaliforniya eyaletlerinde çok tüketilmektedir.Genellikle ortadan kesilip ısıtılarak,içine krem peynir,domates,salam konularak kahvaltıda yenilebildiği gibi,İngiltere’de içine biftek,tavuk ve ya ton balığı konularak sandviç olarak yenilmektedir.Bagel’in dünyadaki benzerleri;Türkiye’de Simit, Rusyada Bublik ve Sushki,Çin’de Naan, Avusturya’da Beugel olarak isimlendirilmektedir.

FRANCHİSE BEDELLERİ VE ÖDEME USULLERİ TÜRKİYEDE AÇILACAK İLK 3 ŞUBEMİZDEN FRANCHİSE GİRİŞ BEDELİ ALINMAYACAKTIR.

FRANCHISE ALAN,markanın sağlamış olduğu hakları kullanabilmek üzere aşağıda ayrıntıları belirtilen ücreti ödemek ile mükelleftir.SISTEME GİRİŞ ÜCRETİ:Sisteme giriş ücreti 35.000 $+KDV’dir FRANCHISE ALAN’ın,sadece bu sözleşmede belirtilen adreste,markanın Lisans yolu ile kullanım ve uygulama sistemine dahil olabilmesi ve ayrıca Lisans sözleşmesinin tamamlanarak yürürlüğe girebilmesi için,sözleşme devam ettiği sürece bir defaya mahsus olmak üzere,ek sözleşmede miktar ve ödeme şekli belirtilen SISTEME GIRIŞ ÜCRETINI ödemesi zorunludur.( Türkiyede ilk 3 şubemizden Bu ücret Talep edilmeyecektir ) Einstein Bros Bagel nin işletilmesi sırasında yapılan satış toplamının % 5 i oranında, Franchise Verenin belirtilen banka hesap numaralarına, “EİNSTEİN BROS BAGEL HİZMET BEDELİ” olarak nakit yatıracaktır M2 kurulum maliyeti tahminen 2.200 TL+KDV civarındadır.

DESTEKLER PROJE DESTEĞİ: Proje ve Tadilat tamamen EİNSTEİN BROS BAGELS merkezi yürütüyor. iç ve dış mekan Tasarımlar merkezimiz tarafından yapılmaktadır. GRAFİK TASARIM: Bayilerimize Grafik tasarım menü,broşür,kartvizit vs. tasarım hizmetleri Bayilik süresince verilecek hizmettir. MAKİNA EĞİTİM: Kahve Makinelerinin kullanımı ile ilgili eğitimler Merkezimiz tarafından verilmektedir..

PERSONEL DESTEĞİ: Sizin adınızdan İnternet ortamında Personel ilanları verilerek eğitimli önceden bu işi yapmış personel bulma konusunda da destek verilmektedr. BÖLGE KORUMASI: FRANCHISE VEREN veya MASTER FRANCHISE,yapılacak yeni Lisans anlaşmalarında,Haksız Rekabete ve ticari etiğe aykırı olmaması adına İşletmeler arası mesafenin en az 3 km çap olması konusunda özen göstereceklerdir

REKLAM: FRANCHISE VEREN uygun gördüğü zaman ve tarihlerde Bayilerin reklamını internet ve Tv kanallarında yapmaktadır.
ÇALIŞAN SAYISI 4832
Bayi – Franchise Şube Sayısı: 775
Franchising / Bayilik Destekleri:
Personel Destekleri, Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri

Franchise Bayi Yetkilisi: Türkiyenin Tüm il ve ilçelerine Franchising verilecektir
Telefon numarası: 0 242 317 07 57
Telefon numarası 2: 0 532 166 22 41
Email :info@einsteinbros.com.tr
Web siteniz: www.einsteinbros.com.tr
Adres Bilgileri: Güzeloba mah.Havaalanı cad.2/6 Muratpaşa/Antalya

1 YORUM

  1. BAYRAK ASMA ZORUNLULUĞU :FRANCHISE ALAN acılacak şubesinde Lisans süresi süresince 7/24, mutlaka işletmeye TÜRK BAYRAĞI asmak zorundadır.Bu önemli kurala uymayan bayilerin Sözleşmeleri tek taraflı fes edilecek olup Marka kullanım hakları elinden alınacaktır.

    bu ne demektir ya :)
    O kadar vatansever birisi zaten elin amerikalısana para veripte simidini vatanında satmaz. Milleti hepten salak yerine koymayın..Bizim simidimiz bize yeter boşversenize.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here