Ekstrem Sporcular İçin Görünmez Kask

Ekstrem Sporcular İçin Görünmez Kask

The Skull Cap adlı gizli kask, özellikle ekstrem sporcuların ihtiyaç duyduğu kask korumasını sağlıyor.

skullcap-760x416

Her yıl, dünyada, hastanelerin acil servisleri on binlerce genç insanın ekstrem sporlar yaparken geçirdiği kazalar sonucunda oluşan yaralanma vakaları ile dolup taşıyor. İşin ilginç yanı ise bu yaralanmaların bir çoğu gerekli önlemler alınarak önlenebiliyor olmalarıdır. Skull Cap adlı kaskı üretenlerin ilk hedefi bu soruna bir çözüm bulmak olmuş. Bir gencin kask takmak istememesinin nedeni tarzını bozuyor olması ve görünüşünü beğenmemesidir. Bu nedenle farkedilmeyecek bir kask üretmeyi düşünen firma, her türlü şapkanın içine yerleştirilebilecek görünmez bir kask fikriyle ortaya çıkmış.

 


Sponsorlu Bayilik Teklifi

Panino Pizza Bayilik

Skull Cap, her türlü şapkanın içine yerleştirilebilen ve oldukça sağlam bir koruma sağlayan bir kask tasarımıdır. Kaykay, paten, snowboard, kayak, beyzbol, bisiklet gibi tehlikeli ve kask gerektiren sporlarda rahatlıkla kullanılabilecek kask darbelere karşı oldukça dayanıklı bir malzeme ile üretilmiş. Kazaları inceleyen ve en fazla darbe alınan bölgeleri belirleyen firma kaska da bu bölgelerde darbeyi yavaşlatarak emebilen bir sistem yerleştirmiş.

Geliştirici firma şu anda Kickstarter adlı tanıtım ve satış sitesi üzerinden ürünlerini tanıtmakta ve erken satın alımlar için kampanya gerçekleştirmekteler. Erken satışlarda ürünün fiyatı 45 dolar olarak belirlenmiş. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here