El Hareketleriyle Çalışan Müzik Klavyesi

El Hareketleriyle Çalışan Müzik Klavyesi

Keys adlı müzik klavyesi müzik yapmayı öğrenmek ve geliştirmek için harika bir ürün.

20150304002237-hero_9

Keys, müzikle ilgilenen insanların kendilerini geliştirerek birer profesyonel olabilmelerine yardımcı olan, favori şarkılarını bir kaç dakika içinde çalabilecek kadar geliştiren ve harika müzikler yapmasına imkan sunan LED tuşlara sahip bir müzik klavyesidir. Daha önce müzikle hiç uğraşmamış insanların bile başarılı bir şekilde müzik yapabilmesine imkan sunan bu müthiş cihaz bilgisayara ya da bir akıllı telefona bağlanarak uygulaması üzerinden çalıştırılabiliyor.

Cihaz temazsız bir şekidle el hareketlerini algılayabiliyor. Bunun yanında genişletilebilir bir klavye sistemine sahip. MIDI dosya türünü de destekleyen klavye bu sayede harika kompozisyonlar üretebilmenize destek oluyor. Cihazın 150’den fazla uygulaması bulunuyor ve LED ışıkları sayesinde kolay kullanım imkanı sunuyor.

Keys sahip olduğu uygulamalar sayesinde farklı enstrümanlara ait sesleri başarı ile taklit edebiliyor ve oluşturlan müzikleri komposizyon haline getirerek komplike bir müzik parçası ortayak oyabiliyor. Cihaz herhangi bir bilgisayar ya da akıllı telefonlar rahatlıkla bağlantı kuruyor.

Cihaz müzik yapmayı hiç bilmeyen, amatör olarak bilen ya da profesyonel olarak bilen insanlara başarılı birş ekilde hitab edebilmektedir. Dahası müzik yeteneklerini geliştirmek isteyen insanlara müthiş bir imkan sunmaktadır.

Cihaz Indiegogo tanıtım sitesi üzerinden satılmaktadır. Cihazın şu andaki kampanyalı fiyatı 88 dolardır. Cihaz seri üretime geçtiğinde fiyatı artacaktır. Keys Indiegogo üzerinden yaklaşık 33 bin dolarlık fon elde ederek oldukça ilgi gördü ve başarısı kanıtladı. Ürün Web Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here