El oyma mum işimiz devren satılıktır

Üretimini yaptığım El Oyma Mum işini sağlık problemleri nedeni ile her şeyi ile devretmek zorundayım. Sağ elimden kaza geçirdim ve doktor sağ elimi sürekli olarak kullanmamı yasakladı. Bu nedenle tam para kazanma aşamasına getirdiğim işimi devretmem gerekiyor.

İşin internet adresi mumsanat.com’dur. Bu adreste üretilen ürünlere dair detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Perakende satışları internet üzerinden yapmaktayım.

Ayrıca başta mağazalar olmak üzere pek çok yere toptan satışa başlamıştım. Ayrıca, başta Rusya ve Avrupa ülkeleri olmak üzere ihracat potansiyeli çok yüksek bir iştir.

Belirttiğim nedenle üretimini kendim yapamayacak olsam da (anlaşmamız halinde ) pazarlama ve özellikle ihracat konusunda beraber çalışma olasılığımız vardır . İş üretime ve satışa hazır olarak beklemektedir. Sizin yapmanız gereken şey işi yapmak istediğiniz şehirde size uygun bir yerde (en az 25-30 m2 ve içinde su bulunan ) üretim için bir yer ayarlamanızdır.

Bu işi yapabilmeniz için biraz merak ve ilgi gerekmektedir. Ben de ürünlerin yapımını ve diğer tüm detayları uygulamalı olarak göstermek üzere üretim yapacağınız yerde (işi yapmak istediğiniz şehirde) siz kendi başınıza her şeyi öğrenene kadar kalacağım. Siz işi öğrenirken (tahminen 2-3 haftada) ben de sizinle birlikte olacağımdan satışa da geçmiş olacaksınız.

Bu süre içerisinde üretim, pazarlama, internetten satış, paketleme, kargolama, tahsilat, kampanyalar, Google reklamları vb. tüm detayları (sizin adınıza) beraber yapıyor olacağız. İnternet sayfasını da kendim yaptım ve her türlü değişikliği anında yapabilmekteyim. İhtiyacınız olması halinde web sayfasının güncellenmesi, yeni ürünlerin eklenmesi, kampanyalar gibi işleri birkaç aylığına sizin için yapabilirim. Web sayfası desteği için ek bir ücret istenmeyecektir. Bu işin kazanç potansiyeli çok yüksektir ve önü açıktır.

Yatırımızın karşılığını fazlası ile alacağınızdan emin olabilirsiniz. Ürünler belirli bir gelir seviyesine hitap ettiğinden müşterilerinizde üst sınıf olacaktır. Bu konudaki detaylı bilgi daha sonra verilecektir. İşin içeriği girişimcilik statüsünde olduğundan son çıkan KOBİ Girişimci teşviklerinden da yararlanabilirsiniz. Kendim için kullanmayı düşündüğümden bu konuda da öğrendiklerimi sizinle paylaşabilirim. Teşviklerden (hibe ve düşük faizli uzun vadeli kredi ) faydalanmanız halinde sermayenizi harcamama olasılığınız vardır. Talep edilen fiyat 25.000 TL’dir.
iletişim : ahkanarli@gmail.com

11 YORUMLAR

  1. Sitenize ulasamadıgım için buradan yazma gereği duydum
    Bu isi gerçekten yapmak istiyorum bana bi şekilde ulasırsanı
    Çok sevinirim
    05434283793

  2. bende talibim bu iş için tam olarak ne kadar lazım beni bu no dan ulaşabilirsiniz 544 683 78 81 teşekkürler

  3. Cok guzel bir hobby olabilir ama para kazanmak icin bu isle birebir ugrasmak yeni piyasa sartlarini goz onune aldiginiz zaman para kazandircak bir durum gorunmuyor , bu mumlari toptan satin alabiliyorsunuz , bir cok model secenegi de mevcut.ayrica cok da ucuz 2-3 dolara satin alabiliyorsunuz.Ilgilenen arkadaslara yardimci olurum.

  4. kardes bende sana hollandadan yaziyorum sitene giremiyorum benlede bir baglanti kurmani istiyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here