Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta bayilik veriyor

17

Ticari hayatına 1997 yılında bir kamyonetin arkasını büfe haline getirerek başlayan Elazığlı üretimini şu anda 1500 m2 lik fabrikasında sürdürüyor.
Türkiye’de çiğköfteyi ilk defa fabrikada üreten ve bu konuda öncü olan Elazığlı, ISO22000 kalite belgeli üretimi ile İstanbul ve yakın çevresi genelinde 18 şubesi ile müşterilerine güvenli, kaliteli ve hızlı hizmetiyle ulaşıyor.

55 kişiyi istihdam eden Elazığlı ilk çiğköfte fabrikası kurmuş olmanın ayrıcalığını yaşıyor. Günlük 2.5 ton çiğköfte üretilen Elazığlı Tesislerinde, çiğköfte, vakumlu poşetlerde paketlenerek menünün içerisindeki diğer malzemeler; yeşillik, içli köfte ve tatlı ile günlük olarak şubelere dağıtılıyor.
Şu ana kadar kendi şubelerini açmayı tercih etmiş olan Elazığlı, bu yıl itibariyle franchise verdiği yeni şubeleri portföyüne eklemeyi planlamaktadır.

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta Şubelerinin bulunduğu ilçeler:
Avcılar, Etiler, Bostancı, Bakırköy, Kozyatağı, Acıbadem, Fındıkzade, Florya, K. Çamlıca, Çamlıca, Acıbadem,Göztepe, Okmeydanı, B.Çekmece, Zeytinburnu, Çorlu , İzmit,Eyüp-FlatOfis
Ve şimdi yine bir ilkle

Çiğköfte sektörünün lideri Elazığlı çiğköfteci ile büfe sektörünün yeni parlayan yıldızı Yuka büfe ikisi bir arada sınırlı sayıda franchise fırsatı vermektedir. Tek dükkanda iki farklı konsepti birleştiren bu yeni bayilik sisteminde sizde yerinizi alın. Sınırlı sayıdaki fiyat 7,500 TL dir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. (0212) 428 51 10

Başarılarınızın devamı dileğiyle.
Saygılarımla
Nilay Arslan
Reklam müdürü
(0212) 428 51 10 pbx
www.elaziglicigkofteci.com.tr
www.yukabufe.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here