Elmacık Su Bedelsiz Bayilik Veriyor

Elmacık su Bayilik Veriyor
Atatürk Orman Çiftliği Elmacık Su, bedelsiz bayilik veren marka, aylık 5 bin TL kazanç vaad ediyor. Polsan Şirketler Grubu iştiraklerinden Atasu, Atatürk Orman Çiftliği Elmacık Su markasıyla tek kalemde 32 milyon liralık yatırımla Türkiye’nin en büyük su yatırımını yaptı. Atasu Genel Müdürü Cevat Kabataş, Türkiye’de ilk defa suyu ozonlamadan (herhangi bir kimsayal işlemden geçirmeden) şişelediklerini, damacanalarda ise Bisfenol A (BPA) kimsayal maddesi kullanmadıklarını söyledi.

Elmacık Su Bayilik Şartları
Elmacık Su Bayilik Şartları

Elmacık su Bedelsiz Bayilik Veriyor
Damacana suda sektörde deneyimi olsun veya olmasın herkese bedelsiz olarak bayilik verdiklerini dile getiren Kabataş, “Kıyıda köşede 30 -40 bin TL’si olan için çok ideal bir iş. Yatırımcı bu rakamı dükkanın tutulması, aracını alması gibi işletme için gerekli olan demirbaşlara harcayacak. Günde 100 damacana satması halinde aylık 4 bin 500-5 bin TL kazanç sağlayabilir’’ dedi.

Genel Bayilik Başvuru Formu :

7 YORUMLAR

  1. ayda 3000 bin tane su satacan damacanada 1,5 TL kazanacaksın. Nerde kaldı bunun karlılığı?
    günde 100 tane su satmak için en az 2000-2500 müşterin olması gerekiyor bu arada.

  2. Slm ben sincan ankaradan dilaver sizin bayinizi almak isdiyorum sincanda bayim var bu isde decrubem var ankarada cep 05388120587

  3. ben kırşehir merkezden okan damacana bayiliği istiyorum elimden geleni yaparım bunun için ne yapmam gerekiyor sizinle nasıl irtibata geçebilirim bilgi alabilirim bu işi yapmak istiyorum ve yardımcı olmanızı istiyorum 05427762995 sizden cevap bekliyorum veya aramanızı gereğinin yapılmasını arz ederim şimdiden teşekkür ederim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here