EMKA Gayrmenkul Danışmanlık bayiliği

EMKA Gayrmenkul Danışmanlık olarak, bugüne kadar emlak sektöründe imza attığımız başarılara yenilerini eklemek, hızla büyümemizi sürdürmek amacıyala “Franchise Fırasatları”mızı sizlere sunuyoruz. Hizmet ağını tüm Türkiye de daha geniş kitlelere ulaştırmak ve vizyon sahibi girişimcilere kurumsal bir firmayla çalışmanın avantajlarını sunmak amacıyla aldığımız bu karar doğrultusunda geleceğin sektöründe kendi işini kurmak isteyen girişimcileri bekliyoruz.


EMKA Franchise Fırsatları
EMKA Gayrmenkul Danışmanlık “Anahtar Teslim Franchise Ofis” paketiyle sektörde bir ilke imza atıyor. Bu paket sayesinde EMKA Franchisee, ilk andan itibaren sadece EMKA yönetim ve organizasyonunun değil, hazır EMKA ofis ve konseptininde sahibi oluyor. “Anahtar Teslim Franchise Ofis” paketiyle, EMKA, Franchisee’ye bölgesinin en iyi lokasyonunda, geniş ve modern bir ortama sahip, teknolojik alt yapı ve hazır portföy ayrıcalığıyla dört dörtlük bir işletme sunuyor. Bu paketten yararlanan EMKA Franchiseeler hiç vakit kaybetmeden (Pazar araştırması, reklam ve portföy çalışmalarıyla oyalanmadan) işletmelerinin başına geçip, kar sağlıyor.


EMKA,mevcut ofisi olan ya da kendi lokasyonunda EMKA adıyla ofis açmak isteyen Franchisee adaylarına da farklı franchise paketleriyle cevap veriyor. Sizde, EMKA ailesinin bir ferdi olmak ve EMKA isminin güvencesiyle hayatınızda yepyeni bir sayfa açmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz”¦


EMKA Franchise
EMKA Franchise Fırsatlarından yararlanarak sektöre rakiplerinden bir adım önce atılan EMKA Franchisee, EMKA’nın sunduğu süresiz eğitim, portföy, reklam ve teknoloji desteğiyle de kısa sürede bölgesinde etkin ve güçlü bir yer edinir. Sisteme girdiği ilk andan itibaren “ Güvenilir, Samimi, İlkeli” hizmet anlayışını benimseyen her EMKA Franchisee, verdiği profesyonel emlak danışmanlık hizmetiyle sağladığı müşteri memnuniyetinin ve güveninin gururuyla her geçen gün yeni başarılara imza atar.EMKA Gayrmenkul Danışmanlık bayilik başvuru formu.


Etiketler : EMKA Gayrmenkul Danışmanlık bayilik, EMKA Gayrmenkul Danışmanlık bayiliği, EMKA Gayrmenkul Danışmanlık bayilik şartları, EMKA Gayrmenkul Danışmanlık bayiliği nasıl alınır, EMKA Gayrmenkul Danışmanlık bayi, EMKA Gayrmenkul Danışmanlık franchise,EMKA Gayrmenkul Danışmanlık franchising.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here