Emlak Bayilikleri REFORCE Real Estate Türkiye

Reforce
Reforce

Emlak Bayiliği : REFORCE Real Estate Türkiye
Kendi işini kurmak isteyen şahıs ve işletmecilere az sermaye ile yüksek ve risksiz kazanç fırsatını sunmakta olan REFORCE Real Estate, bünyesinde kurulu Bilgi İşlem departmanının, bayinlerinde kuracağı prgoramlar,profesyonel web sayfası ve Network Bağlantı ağları ile , gayrimenkullerini,merkez ve diğer bayilerle ortak olarak, Türkiye ve Dünya çapında pazarlama ve reklam yapma şansını bayilerine sunmaktadır.

Mükemmel sonuçlara ulaşmak için ; Gelecek kuşakları düşünen , sektörel deneyime inanan, etkili reklam ve görselliği ilke edinmiş, kültürel mirasa saygı duyan,güvenli ve doğru araştırma yapan,çevreyle uyum içinde olan,disiplin ve etiklik çerçevesinden çalışan, yaşayanı ve doğayı seven bir yapıyla hareket eden bir markayız.

İLK İŞİM KENDİ İŞİM OLSUN

Türklerin ne kadar girişimci bir ruha sahip oldukları ,Türk iş dünyasının dünyadaki ilkler sıralamasında yerini alırken, kendisini göstermektedir. Amerika ve Avrupa’da yapılan son araştırmaların genel sonuçlarında, kendi işini kurma konusunda Türk’lerin daha başarılı oldukları da tescillenmiştir.İlk işim kendi işim olsun, diye düşünen girişimcilere sunduğumuz avantajlarımız ve kurumsal kimliğimizle bu girişimci ruhunuza destek vererek ilk işinizin kendi işiniz olmasını sağlıyoruz.

MEVCUT İŞYERİMDE KURUMSAL KİMLİK KAZANMAK İSTİYORUM

Mevcut işinize kurumsal kimlik kazandırmanın en iyi yolu Franchise almaktır.Kurumsallık, Franchise sisteminin en önemli dayanağıdır.Franchise sistemi ile yatırım yapmak isteyen girişimciler taşları yerine oturmuş, sağlıklı işleyen bir franchise sistemi tercih etmelidirler.

Aynı şekilde kurumsallığı da ön planda tutmalıdırlar.Bir diğer önemli unsursa, franchise sistemine bakış açısıyla ilgilidir.Sisteme iş yapma ve yaşam biçimi gözüyle bakılmalıdır.Yatırım yapıldıktan sonra, durdurmak yerine,üzerinde odaklanılması halinde başarılı bir franchise süreci oluşur.Bu açıdan gayrimenkul markalarının, kurumsal kimlik yapıları ve fiyat politikaları oldukça önemlidir.

FIRSATLARIMIZ :

KURUMSAL KİMLİK

Profesyonel bir Gayrimenkul Danışmanlık Markası güvencesinde ,kazançlı,saygın ve prestijli bir yapının içerisinde yer almış olacaksınız.

INTERNET SATIŞ AĞI

Merkez – bayiler ve bayi-bayi ağı ile her bayi hem birbirlerine gelen talep ve istekleri görmüş olacak, hem de merkezle direk paylaşım içine gireceklerdir.

PROFESONEL WEB SAYFASI

Web sayfası içerisinde , sizi tanımlayan ve alt danışmanlıklar açabileceğiniz,profesyonel bir web tasarımını kullanmış olacaksınız.

EXPERTİZ HİZMETLERİ

Firmamız bünyesinde faaliyet gösteren HTM Gayrimenkul Değerleme İnş.Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti tarafından türkiyenin her yerinde 24 saat içerisinde expertiz hizmeti verilmektedir.

ANLAŞMALI BANKALARIMIZDAN KREDİ KOLAYLIĞI

Anlaşmalı olduğumuz bankalardan yapılan expertiz yönlendirmeleriyle, kolay ve hızlı kredi çıkarma fırsatı

GAYRİMENKUL HUKUK HİZMETLERİ

Bünyemizde bulunan Hukuk Müşavirliği Depertmanı aracılığı ile bayilerimizin karşılaştığı her türlü hukuki sorunlara, merkezimiz birebir müdahale etmektedir.

EĞİTİM HİZMETLERİ

Şirket içi eğitimlerin yanında, profesyonel gayrimenkul danışmanlarımız, bayileri yerlerinde ziyaret ederek birebir eğitim vermektedirler.

TAPUDA ARTAN GAYRİMENKUL İŞLEM HACMİ

Yurtiçi ve diğer Dünya ülkelerinden Merkeze gelen satış veya alım ile ilgili tüm gayrimenkul talepleri, direk bayilere yönlendirilmektedir.

KARİYER

Profesyonel bir markayla, profesyonel gayrimenkul hizmetleri alanında kariyer yapma fırsatı.

  • REKLAM KATILIM BEDELİ YOK
  • ORGANİZASYON KATILIM BEDELİ YOK
  • ALIM SATIM İŞLEMLERİNDEN BEDEL ALMAK YOK
  • EĞİTİM BEDELİ YOK
  • İŞYERİ ZORUNLU ÖLÇÜLERİ YOK
  • ZORUNLU ELEMAN SAYISI YOK

Gayrimenkul Firmaları
Franchise Sisteme Giriş Bedeli : Bölgeye göre değişir
1.500 TL ile 5.000 TL arasında değişmektedir (1 SEFERLİĞE MAHSUS ALINIR)

Ödeme Şekli : Peşin
Aylık Ödeme : 100 TL + KDV veya Aylık Cironun %7 si alınır.

Franchise bayilerimize bedelsiz olarak gönderdiğimiz Emlakçı Kiti
– Reklam tanıtım broşürleri
– Promosyon malzemeleri
– Açılış Organizasyon desteği

Gayrimenkul Danışmanları
Sisteme Giriş Bedeli : Yok
Aylık Ödeme : 50 TL + Aylık Cironun %7 ‘si
SÖZLEŞME SÜRESİ MİN. 3 YILDIR

REFORCE Real Estate Türkiye
BORA İNŞAAT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI
Altınkum Mah. 433 Sok. Bülent Apt. No: 12/1-2
Altınkum / Konyaaltı / Antalya
Tel/Fax : 0242 999 16 55
e-mail : info@reforce.com.tr

FRANCHISING OFIS BAŞVURU BİLGİLERİ:
Bora GÜRSES
0532 314 83 98

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here