En bonkör patron

55 çalışanına lüks otomobil, 700’üne tatil hediye etti. Milyarder işadamı, 55 çalışanına lüks otomobil, 700 çalışanına da yurtdışı tatil hediye etti.


Çalışanlarına gösterdikleri başarıdan dolayı 10 milyon dolarlık Noel hediyesi dağıtan Avustralyalı madenci, zarer eden nikel rafinerisini yeniden kara geçiren çalışanları ödüllendirdi.


55 çalışanına Merdeces marka otomobil hediye eden milyarder işadamı, 700 çalışanına yurtdışı lüks tatil hediye etti.


Noel partisi için de 2 milyon dolar harcayan Palmer, henüz 6 ayını doldurmayan genç çalışanlarına ise kendi otelinde tatil imkanı sundu.


Avusturalyalı maden devi Resourchehouse’ın sahibi Palmer’ın 6.3 milyar dolarlık serveti bulunuyor.Habertürk

2 YORUMLAR

  1. imreniyoruz sadece helal olsun adamlara ,bizim burdaki işçilerin halini görüyoruz, iş verenler yeri geldimi haktan ,hukuktan ,dürüstlükten sıra vermezler, adamların gözü gönlü tok,bizim burdakiler her fırsatta işçiden kısmanın peşinde.

  2. HELAL OLSUN BÖYLE PATRONA TÜRKİYE DE İNSANLAR ŞİRKETİ KERA GEÇİRMEK İÇİN HARIL HARIL ÇALIŞIYORLAR FAKAT PATRON BU SENE DE VAHİMİZ DİYİP PERSONELİN HAK ETTİĞİ PRİME DAHİ EL KOYUYOR.TÜRKİYEDEKİ PATRONLARIN AKLI HEP İB… LİKTE KİMİN HAKKINI YERİMDE PARA KAZANIRIMINN PEŞİNDE.KEŞKE ORDA O ADAMIN YANINDA ÇALIŞMAK İSTERDİM.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here