En Ekonomik Akıllı eBike 1 milyon dolar fon topladı

Nireeka bisiklet

Nireeka bisiklet

Akıllı özellikler, güçlü elektrik motoru ve uygun fiyatlı hafif karbon fiber çerçeveden oluşan Akıllı eBike Nireeka yakın tarihte 1 milyon dolara yakın fon toplamayı başardı.

Nireeka şimdiye kadarki en akıllı elektrikli bisiklet olarak lanse edildi. Gizli bataryaya sahip olan bisiklet için iOS ve Android uygulamaları yapılmış. Kalp atışına dayalı destek modu bulunan ve Kör nokta radarı, GPS navigasyon cihazı, Anti-Theft sistemi (GPS izleme) ve 3 farklı aydınlatma stili bulunan bisiklet tüketicilerden yoğun ilgi görüyor.

Nireeka bisiklet

1349 dolar satış fiyatı ile lanse edilen bisikletler 2018 Eylül ayında tüketiccilere teslim edilecek. Başarılı bir iş fikri olan elektrikli bisikletlerin üzerinde kurulan iş modelleri eğer ürün sağlam olursa girişimcisine istediği başarıyı yakalattırıyor.

Nireeka’yı 10 hızlı Shimano dişlisi ile normal bisiklet olarak sürebilirsiniz. Ama işin heyecanlı tarafı 500w elektrik motorunun olmasından kaynaklanıyor. Tüm bisikletin ağırlığı 15,5 kg’dan (35 lbs) daha az. Tam süspansiyon sistemine sahip olan üründe birde akıllı telefon tutucu yer alıyor. Böylece telefonunuzu bisiklet sürerkende şarj edebiliyorsunuz. Hidrolik fren sistemi bulunan bisiklet 4 renkte üretilecek.

Nireeka Tam Bir İnovasyon Örneği

Nireeka bisiklet

Nireeka bisiklet özellikleri ile tam bir inovasyon örneği. Hırsızlık Önleme Sistemi, bisikletinize yetkisiz erişimi engelleyen bir cihaz.Hırsızlık tespiti üzerine, alarm / flaşörü hemen yükseltecek ve hırsızlık meydana geldiğinde coğrafi konum, zaman damgası, bisikletin durumu gibi gerekli bilgileri size bildirecektir.Uygulamanızı kullanarak bisikletinizi hemen takip edebilir ve bisikletinizi hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Nireeka ayrıca size 3 pedal destek seviyesi ve bir kalp atışı destek modu sunuyor. Bu özellik sayesinde daha yüksek kalp atışı elde edersiniz, motordan daha fazla destek alırsınız. Uygulamanızı kullanarak kalp atış hızınızı temel alarak yardımcı yüzdesini de ayarlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here