Ana Sayfa İnovasyon ve İnovasyon Örnekleri En İnovatif 100 Firma Listesinde Smc, Forbes Dergisince Tekrar Taçlandırıldı

En İnovatif 100 Firma Listesinde Smc, Forbes Dergisince Tekrar Taçlandırıldı

En İnovatif 100 Firma Listesinde Smc, Forbes Dergisince Tekrar Taçlandırıldı
En İnovatif 100 Firma
En İnovatif 100 Firma

Bu prestijli listede pnömatik firmaları arasında tek olan SMC, Ar-Ge’ye, yatırımlara ve finansal performansa verdiği önem ile yerini perçinlemiştir.

Ar-Ge bütçesinin 2013 yılında yaklaşık %2 artarak 144 milyon Avro’ya ulaşacağı ile ilgili SMC’nin duyurusunu takiben liste yayınlanmıştır. Japonya, Çin ve ABD’de olduğu gibi, Ingiltere ve Almanya’da bulunan iki Teknik Merkeziyle SMC, Avrupa pazarına ortalama her yıl 40 yeni ürün sunmaktadır.

SMC Pnömatik AŞ. Pazarlama bölümü yetkilisi Burak Örenel: “Müteakip iki yıl üst üste Forbes listesine girebilmiş olmak büyük bir onurdur. Dünya genelindeki ekiplerimizin çok çalışmaya olan inancı, coşkuları ve müşteri odaklı profesyonellikleri ile sürekli yenilenmeye olan bağlılığımızı bu şekilde gösterebilmiş bulunmaktayız.”

53 yıllık pnömatik kökenli geçmişe sahip SMC, günümüzde 1400 Ar-Ge mühendisi ile 11.000 temel, toplamında 620.000 ürün çeşidi sunmaktadır. Bu geçen yıllar süresince, ürün çeşitliliğini temel pnömatik komponentlerden, kurutucular, çillerler, kolay programlanabilir elektrikli iş elemanları, iyonizerler, proses kontrol ve ölçüm cihazları gibi uzmanlık gerektiren ürünleri ile genişletmiştir.

SMC ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen www.smcpnomatik.com.tr, Forbes listesinin tamamı için www.forbes.com/innovative-companies/list/ adreslerini ziyaret ediniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here