En inovatif fikirler ödüllendirildi

inovatif fikirler
inovatif fikirler

Yıldız Holding önderliğinde, Northstar Innovation’ın düzenlediği 2. İnovasyon Günleri’nde bu yıl kategorilerin strateji planlarına ve 5 yıllık yol haritalarına dahil edilmek amacıyla oluşturulan 100’ü aşkın inovasyon fikri sergilendi

Bu yıl ikincisi düzenlenen İnovasyon Günleri Yıldız Holding’e yeni fikirler kazandırmaya devam ediyor. Yıldız Holding Global İnovasyon Grup Başkanı Bilal Kaafarani önderliğinde, Northstar Innovation’ın düzenlediği 2. İnovasyon Günleri’nde bu yıl kategorilerin strateji planlarına ve 5 yıllık yol haritalarına dahil edilmek amacıyla oluşturulan 100’ü aşkın inovasyon fikri sergilendi. Küresel, yerel tüketici trendleri ve tüketici iç görüleri göz önünde bulundurularak yaratılan fikirlerin prototipleri, departmanlar arası değerlendirmeye sunuldu. Kahvaltı, atıştırmalık, ana yemek, sağlık ve ambalaj kategorilerindeki prototipleri, sergiyi gezen farklı fonksiyonlardan 250 çalışan değerlendirdi. Ziyaretçilerin oylamaları sonucu, 5 kategorideki prototiplerin trendlere ve tüketici beklentilerine en uygun olanları sergi gecesi yapılan gala yemeğinde ödüllendirildi.

ÖDÜLLERİ MURAT ÜLKER VERDİ

Kategoriler arası işbirliğini artırmak ve sinerji yaratmak amacını da taşıyan İnovasyon Günleri’nde ayrıca “İşbirliği Ödülü”, “Teknik Ekip Dostu Ödülü” ve gecenin en büyük ödülü olan “İnovasyon Ödülü” de verildi. Doğasında sürdürülebilir, karlı ve farklılaşmış özelliklere sahip inovasyonun dört çeşidinden (dönüşümsel, kategori, pazar ve/veya operasyonel inovasyon) birine giren ticari değere dönüşen ürünlere verilen İnovasyon Ödülü bu yıl, operasyonel ve pazar inovasyonları dalında ödülü paylaşan Süt ve Sütlü Ürünler ArGE grubu ile Şeker-Sakız ArGE grubuna verildi. Kazananlara ödüllerini Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker verdi. Murat Ülker yaptığı konuşmada “İnovasyon bir yaşam biçmidir. İnovasyonun temel bir iş tarzı haline geldiğini görmek çok güzel. Düzenlenen bu İnovasyon Günleri’ni gelenekselleştirip uzun seneler boyu sürdüreceğimizi umuyorum” dedi. İnovasyon Günleri katılımcıları sergi arasında, “İnovasyon bir düşünce biçimidir” ana temasıyla düzenlenen ve Trend Uzmanı Nurhan Keehler, Reklamcı Serdar Erener, Arzum Elektrikli Ev Aletleri Genel Müdürü Murat Kolbaşı ve Marka Danışmanı Güven Borça’nın katıldığı paneli de dinleme şansı buldular.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here