EndermoSPA ile 45 dakikada bakım

Alışveriş arası güzelleşme mağazaları yarattı, en çok girişimci erkeklerden çıktı.
İncelme ve genç kalma konusunda dünya lideri Fransız LPG, İspanya’nın ardından dünya genelinde ilk kez 45 dakikada bakım sağlayan ’mağazacılık konsepti’ni Türkiye’ye getirdi. Konsept özellikle AVM’lerde alışveriş arası güzelleşmek isteyen kadınları hedefliyor.


Kadınların genç kalma ve güzelleşme merakı krizde işini kaybeden ya da yeni bir iş arayışına girenler için fırsat oldu. Bugüne kadar güzellik merkezlerine cihaz satışı yapan Fransız LPG’nin Fransa ve İspanya’dan sonra dünya genelinde ilk kez Türkiye’de hayata geçirdiği EndermoSpa’yla 45 dakikada doğal yollarla incelme ve güzelleşmenin sağlandığı yeni bir ’mağazacılık konsepti’ yaratıldı. LPG’nin yeni nesil Endermolab’ın yüz ve vücut bakımı cihazıyla 60-80 metrekarelik bir mağazada herkes kendi işinin patronu olabiliyor.


Türkiye’de LPG markasının temsilcisi İnanır Group tarafından yönetilen mağazalaşma çalışmaları çerçevesinde bu yıl sonuna kadar yaklaşık 10 EndermoSpa açılması planlanırken şimdiden en istekliler arasına Diyarbakır, Adana, Kayseri, Bursa, Antalya gibi Anadolu şehirleri girmiş durumda. Özellikle üst düzey erkek yöneticilerin ve işadamlarının bu konsepte yatırımcı olmak için kendilerine başvurduğunu söyleyen İnanır Group Yönetim Kurulu Başkanı Dursun İnanır, “EndermoSpa’nın kuruluş maliyeti 100 bin eurodan başlıyor. 60-80 metrekarelik bir alan yeterli oluyor. Biz dekorasyonundan tabelasına hatta doğru mağaza yeri bulunmasına kadar her şeyi sunuyoruz” dedi.


24 ayda geri dönüyor


Krizde yeni bir işe girmeyi planlayan, işsiz kalan, tazminatıyla kendi işinin sahibi olmak isteyen veya güzellikle ilgili işlerden uzak çok sayıda kişiden EndermoSpa için teklif aldıklarına dikkat çeken İnanır, yatırımın boyutuna göre 24 ile 48 ayda geri dönüşümünün sağlandığını da vurguladı.


8 seansta incelme 1.800 TL


DURSUN İnanır, “Kadınlar alışveriş arası güzelleşebilecekler. 8 seansta vücutta incelme, 6 seansta yüz ile dekolte bölgesinde gençleşme sağlanıyor” diye konuştu. İnanır, 8 seanslık 1 beden incelmenin bedelinin 1.800 TL, yüz için 6 seanslık bakımların ise 1.200 TL’ye malolduğunu da açıkladı.


Krizde İspanya’da kapanan merkez sayısı bizim 2 katımız


Türkiye’nin ilk erkek güzellik uzmanı olan Dursun İnanır, “Türkiye’de 3.000-5.000 güzellik merkezi var. Almanya’da ise 50 bin merkez. İspanya’da kriz nedeniyle kapanan merkez sayısı bile Türkiye’nin 2 katı” dedi.


Türkiye 3 yıl içinde ilk 10’a girer


EndermoSPA’da kullanılan Fransız LPG markasının yeni nesil Endermolab cihazının tanıtımı için Türkiye’ye gelen LPG Uluslararası Pazarlama Direktörü Arnaud Sançois, 8 milyon euroluk Ar-Ge yatırımıyla geliştirilen cihazın 12 seansta 1 beden incelmeyi 6 seansa indirdiğini, 35 dakikalık bakım süresini de 20 dakikaya düşürdüğünü açıkladı. Sançois, Türkiye’nin en başarılı distribütörleri arasında 17’nci sırada olduğunu, 3 yıl içinde ilk 10’a gireceğini ifade etti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here