Enerji İmparatorluğu tahta oyunu 56.000 Dolar Yatırım Aldı

Enerji İmparatorluğu tahta oyunu 56.000 Dolar Yatırım Aldı 2

Manhattan Projesi Enerji İmparatorluğu tahta oyunu

Bilgisayar oyunları insanların kendilerini geliştirebildikleri ve kanıtlayabildikleri sanal mekanlardır. Bir çok insan bilgisayar oyunlarında ki başarıları sayesinde kendini mutlu hisseder. Tabii ki bu durum belli bir kesim tarafından iyi bir şey olarak karşılansa da diğer bir kesim bu durumu pek de hoş bulmaz. İnsanların bilgisayar oyunları ile kendilerini kandırdıklarını ve içlerinde ki gücü sanal dünya da boşa harcadıklarını düşünürler. Her konuda olduğu gibi bu konuda da birden fazla fikir olması gayet doğal bir durumdur.
oyun1
Ancak şöyle bir gerçek var ki bilgisayar ve diğer teknolojik cihazlarda oynana bilen oyunlardan büyük miktarlarda kazanç elde edilmektedir. Bir oyun yap parayı kaldır ne güzel diye düşünebilirsiniz ancak daha önce ki paylaşımlarımız da da dediğimiz gibi para kazanmak hiçde basit bir iş değildir. Oyun yapmak için özel bilgi ve deneyim gerekmektedir. Yani zor bir iş ancak yeteneğiniz varsa güzel bir oyun tasarlayarak büyük paralar kazanabilirsiniz. Yukarı’da dediğimiz gibi bilgisayar oyunlarını desteklemeyenler ise daha çok zeka geliştirici olan tahta oyunlarına yani monopoly tarzı oyunların oynanmasını tavsiye etmektedir.
oyun
İşte bizim bugün sizlere tanıtacağımız oyunda çok güzel ve zevkli bir tahta oyunu. Üstelik tahta oyunları tasarlamak için de fazla bilgi deneyimine yani yazılım bilgisine gerek yoktur. Düşünceleriniz doğrultusun da çok güzel tahta oyunları tasarlayabilir ve bunu üretim haline geçirerek iyi paralar kazanabilirsiniz. Gelelim Manhattan Projesi isimli oyunumuza. Oyunumuz 2. Dünya savaşı ile başlıyor ve modernize bir dünya tasarlamaya çalışıyoruz. 200 yüz yılın ikinci yarısında güç için milletlerden birini oyuncu seçer ve o ülkenin kalkınması için maden, enerji kaynakları ve inşaatları yönetir. Kısaca bir hükümet kurmaya çalışır. Ben oyuna biraz göz attım. Oyun iyi anlaşıldığı ve oynandığı takdir de bağımlılık yapabilir.
oyunlar tahta
Yukarıda dediğimiz gibi başarılı olabildiğimiz oyunlar bizleri mutlu eder ama bu başarıya kolay da ulaşmamak gerekir. Bu oyunda tam öyle başarılı oluyorsunuz ancak baya bir yol gitmeniz gerek. Bu oyun projesi kickstarter ile yatırımcılar ile buluşarak kendisine destek bulmayı hedefliyor. Hedeflediği don miktarı 40.000 dolar şuana kadar toplayabildiği fon ise 56.000 doların üzerinde. Projenin kickstarter’dan kaldırılmasına bir aydan az bir süre kaldı. Ancak bu süreçte proje sahibi hedefine çok rahat ulaşabilecekmiş gibi gözüküyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here