Engebeli Arazide Giden Elektirikli Tekerlekli Sandalye

Engebeli Arazide Giden Elektirikli Tekerlekli Sandalye 1

4WD Elektirikli sandalye her türlü arazide gidebiliyor.

zoom-4

Artık yürüme engelliler istedikleri her türlü arazide hareket edebilecekler. Sadece kaldırımlar ve yürüyüş yolları değil doğada da rahatlıkla hareket edebilecek olan yürüme engellileri engellerden kurtaran cihaz 4WD elektirikli sandalye.

zoom-0

Cihaz sahip olduğu eşsiz çelik yapısı sayesinde her türlü darbeye ve oluşabilecek muhtemel hasarlara karşı dayanıklı bir gövdeye sahip. Cihazın tekerlekleri ise 16 X 6 santimetrelik çapa sahip. Ayrıca dişli yapısı sayesinde kayma ya da patinaj gibi engel oluşturan olaylara karşı dirençlidir. İki 48 voltluk lithium baterileri sayesinde her tekerde ayrı ayrı bulunuyor. Saatte yaklaşık 20 kilometre hızla gidebilen ürün bu hıza da 2 saniye gibi kısa bir sürede ulaşabiliyor. Cihazın şarj edilmesi ise 2 ila 4 saat sürüyor. Tamamen şarj olmuş halde cihaz 40 ila 56 kilometre yol kat edebiliyor. Menzil farkı ise yol koşullarına göre değişiyor.

Tekerlekli sandalye yaklaşık 70 kilo ağırlığında ve 100 kiloya kadar tam performansta çalışıyor. Zoom 4WD elektirikli sandalye yaklaşık 3 yıldan beri İsveç, İspanya, İtalya, Hopllanda, Finalndiya ve Almanya gibi Avrupa ülkelerinde satılmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here