English Life Franchising – Bayilik Fırsatı

English Life Franchising – Bayilik Fırsatı

English Life
English Life

1989’dan beri binlerce öğrencimize Londra’da sunduğumuz kaliteli İngilizce eğitimini dünya standartlarında Türk öğrencilerimize aynı kalitede sunuyoruz. İngilizce ile ilgili tüm tabularınızı yıkıyoruz. İzmir, Denizli, , Uşak ve şimdi de İstanbul TEM Avrupa Konutlarındaki dil okulumuzda sizlere gerçek, etkin ve hızlı İngilizce konuşma eğitimi sunuyoruz.

Yorucu, sıkıcı, bıktırıcı ve uzun süren gramer eğitimleri yerine 5 kıta, 27 dünya ülkesi ve 400’den fazla dünya okulunda ortalama 1 milyon İngilizce öğrencisinin tercih ettiği Londra merkezli Callan Method ile İngilizce konuşma eğitimi veriyoruz, biz orijinal ve farklıyız, İngilizce eğitimlerini tamamı anadili İngilizce olan profesyonel Callan Method öğretmenleri ile veriyoruz,

English Life Franchising – Bayilik

ENGLISH LIFE ekibi olarak uluslararası standartlarda hizmet verdiğimiz için profesyonellik, legalite ve etik iş kuralları çerçevesinde oluşturduğumuz kırmızı çizgilerimiz bulunmaktadır. İşte bu kırmızı çizgilerin dahilinde bizlerle verimli olarak çalışabilecek bayileri seçmek ENGLISH LIFE için çok önemlidir. ENGLISH LIFE bayilik sistemi, bayileri ve merkez yönetimi bir araya gelerek sürekli olarak mevcut sistemi geliştirme ve bu gelişim paralelinde bu sistemi daha da güçlendirme esasına dayanan yenilikçi, takım ruhunu ön plana çıkaran bir sistemdir. Bu nedenle yöneticiler olarak isimlerimizi verdiğimiz firmamızla benzer standart, kalite, kural, düşünce, disiplin ve sistem çerçevesinde sadece ortak paydada buluştuğumuza inandığımız yöneticilerin başvuruları değerlendiriyoruz.

Kalite standartlarımıza ve çalışma prensiplerimize uyum sağlayabilecek bayi adaylarımızla merkez okulumuzda bir ön görüşme yapar, onların gereksinimleriniz öncelikli saptarız.

Eğer sizler de:

Takım arkadaşlarınızın düşüncelerine önem veren biriyseniz,
İş hayatınızda aktif rol oynamayı seviyor ve çalışma arkadaşlarınızın başarısı için onları destekliyorsanız,
Yukarıdaki aynı profesyonel değerleri, prensipleri ve standartları bizlerlepaylaşıyorsanız,
Dürüstlük ve etik değerler üzerine kurulmuş “takım ruhuna” inanan bir girişimciyseniz,
Yüksek kredibilite, dürüstlük, güvenilirlik, sabır ve esneklik gibi yüksek kişisel değerlere sahipseniz, bu konularda çevrenizin takdirini alıyorsanız ve bizlere bu konularda referans verebiliyorsanız,
Kendi geleceğinize, çalışma arkadaşlarınıza ve müşterilerinize yatırım yapacak zamanınız ve nakdiniz bulunuyorsa

O halde bu prestijli aile şirketinin prestijli bir üyesi olma potansiyeline sahip olduğunuzu bildirmek isteriz. Bir sonraki adımda da bizlerden randevu alarak ENGLISH LIFE bayiliği ile ilgili iş niteliklerinizi tartışmak ve firmanızın geleceği ile ilgili konuları konuşmak üzere sizleri ofisimize davet etmek ve yürüttüğümüz sistemin başarısına kendi gözlemlerinizle şahit olmanızı istiyoruz.

English Life Franchising Bilgileri

İZMİR (Master Franchise)
Konak Merkez:
Kapani İşhanı – Konak Pier karşısı,
TEB üstü Kat 2 Daire: 2
Telefon: (232) 4411111 (pbx)
GSM: 05549752141
Faks: (232) 4467029
Email: info@dilokulum.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here