Eon Elektrikli Scooter 930.000 dolar yatırım aldı

Eon Elektrikli Scooter piyasada ki en uygun scooter olarak lanse edildi. Toplamda 930.000 dolar yatırımı yakalayan iş fikri 3834 kişi tarafından fonlandı. Pro, Standart ve Mini olarak 3 şekilde tasarlanan scooter hakkındaki bilgileri yazımızdan okuyabilirsiniz.

Benzerleri arasında en yeni ve en güçlü Eon elektrikli scooter. En ayrıcalıklı özellikleri arasında çift oturma ve ayakta durma modları bulunan piyasadaki en hızlı alettir. San Francisco’da üretilen Eon Scooter, güç, dayanıklılık ve ekonomik oluşu itibariyle oldukça ayrıcalıklıdır.

Eon Scooter alışkın olduğunuz ulaşım araçları dışında size farklı bir alternatif sunmakta. Eon Scooter ların 3 farklı lastik seçeneği bulunmaktadır. İhtiyacınız olanı belirleyip tercihinizi buna göre belirleyebilirsiniz.

  • Bütün Arazi Şartlarına Uyumlu Lastikler:  Bu lastik çeşidi kir,çim ,kaldırım gibi alanlar için uyumlu diğerlerine göre biraz daha yavaş ancak patlama yada delinmeye karşı dirençli olanıdır.
  • Yol Lastikleri:   Standart modeller için üretilen nu lastikler mevcut lastiklerin aşınması halinde yedek olarak kullanılabilmektedirler.
  • Düz Havasız Lastikler:  Diğerlerine oranla daha kalın ve biraz daha ağırdırlar. Uzun süreli kullanımlar için idealdir.

Eon Scooter Pro, en hızlı, en dayanıklı elektrikli scooter’ı isteyenler için tasarlanmıştır.  Tepelere rahatça çıkabilmenizi ve rahat bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlamaktadır. Manuel olarak programlanabilen 3 seviye hız ayarı bulunmaktadır.

Eon Elektrikli Scooter Temel Özellikleri

İster ayakta, ister oturarak kullanın;

Eon Scooter Pro, çift mod katlanır koltuk özelliğine sahiptir. Geleneksel bir sürüş tercih ederseniz tek yapmanız gereken oturacak yeri katlamaktır. Oturmak istediğinizde ise koltuğu kolayca yukarı çekebilir ve kullanabilirsiniz.

Hızınızı kontrol edin;

Uzun yolculuklarınız için sunulan cruise control sistemi sayesinde hız seviyenizi istediğiniz gibi belirleyebilir , kontrolü devre dışı bırakmak isterseniz de el frenine hafifçe vurmanız yeterli olacaktır.

EonScooter ile birlikte sunulan aksesuar paketinde bulunan isteğe bağlı kullanmazı sağlayacak arka aydınlatma ve su geçirmez LCD ekranda programlanabilir hız limiti ayarınızı yapabilir ve kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Uzun Şarj Ömrü;

Tek bir şarj ile 40 km yol gitmeniz mümkündür. Eon Scooter ların toplam şarj ola süreleri ise 4 saattir.

Taşıma Kolaylığı;

Katlanır koltuk sistemi sayesinde nereye giderseniz gidin yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.

 Tüm arazi şartlarına uygundur;

Pro modelinde bulunan, tek parça alüminyum göbek ve boru içermeyen pnömatik lastikler sayesinde tüm arazilerde rahatça kullanabilir lastiklerin uzun ömürlü ve hafif olması sayesinde daha rahat bir sürüş keyfi yaşarsınız.

Çift Güvenlik Sistemi;

Emniyet ve güvenliğinizi sağlama almak açısından Eon Scooter’lar çift başlatma sistemine sahiptirler. İlk olarak çerçevede bulunan anahtar düğmesini kullanarak üniteyi açın daha sonra ise başparmak gazına basarak çalıştırın. Bu özelliği sayesinde scooter’ın yanlışlıkla hareket etmesini önlemiş olursunuz. Bu iş fikri 2017 yılının Mayıs ayında tüketiciler ile buluşacaktır.

1 YORUM

  1. Hem sağlıklı olalım. hem para kazanalım. fda onaylı Amerika’dan ithal ürünlerle. Network marketingde devrim, Ulaşılabilir paralarla iş ortağımız olun. hem satıştan hem sistemden para kazanın. Facebook @migensedef beğeni sayfasından ya da 05332247383 den İbrahim BURMAOĞLU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here