Epsonla sinema keyfini evde yaşayın

Epson, evde sinema kalitesinde görüntü sağlamak amacıyla, EH-TW3800 ve EMP-TW700 projektör modellerini geliştirdi. Epson EH-TW3800’de, filmi sinemada izleme deneyimini eve taşımaya olanak tanıyan birçok gelişmiş özellik bulunuyor. Özellikle, 3LCD teknolojisiyle, görüntüde ekstra parlaklık sunuyor. EMP-TW700 ise her türlü aydınlatma konusunda sağladığı görüntü kalitesi ile dikkat çekiyor.

Epson EH-TW3800
1080p Full HD (Tam Yüksek Tanımlı) görüntü sunuyor. 18.000:1’lik yüksek kontrast oranıyla da net beyazlar ve derin siyahlara ulaşılabiliyor. Blu-ray ve DVD filmlerinin de rahatlıkla görüntülenebildiği EH-TW3800, arabirim kutularına, oyun konsollarına, dijital TV alıcılarına, bilgisayar veya dijital fotoğraf makinelerine de kolayca bağlanabiliyor.

Epson EMP-TW700
EMP-TW700 projektör modeli ise, loş veya aydınlık her türlü aydınlatmada yüksek performans gösteriyor. En küçük odayı bile tam boyutlu bir sinemaya dönüştüren EMP-TW700, sadece 1,5 metreden bile 60 inçlik dev görüntü sağlıyor ve maç seyretme keyfini pekiştiriyor.

HD ready özelliği, 720p’lik çözünürlüğü ve HDMI arabirimi sayesinde EMP-TW700 aynı zamanda, maksimum eğlence için mümkün olan en yüksek görüntü kalitesini sağlıyor. Ayrıca, 26dB’lik ses düzeyinde çalışan fanı sayesinde, sessiz performans gösteren EMPTW700, seyir keyfini bozmuyor.

Kaynak:Chıp Online

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here