Ercan ARSLAN’a cevap

Ercan ARSLAN’a cevap

Ek olarak birşeyler yapmak istiyorum.
Merhabalar
21 yasında bir gencim.
Bir hastanede danışmanlık yapıyorum… ayda 15 gün gidiyorum, oda geceleri..2 günde 1 işe gidiyorum. Yani toplam ayda 15 gün yapıyor. Gündüzlerim dolayısıyla boş geçiyor.3000 lira borcumdan 1500 lira kaldı.Gündüzleri çalışabileceğim ek olarak bir şeyler yapmak istiyorum. Çok duşundum bu konu üzerinde ama aklıma doğru düzgün bir şey gelmedi..İstanbul’da oturuyorum trafiğin yoğun olduğu yerlerde gidip araçlara bir şeyler satmak ama neyi..
Ney satacağımı Bir turlu bulamadım.. Bana bu konuda yardımcı olur musunuz? Kazanmam gereken paranın çok büyük olması da gerekmiyor. Sadece harçlığımı çıkartsın yeter.
Diğer parayı geceleri çalıştığım yerden alıyorum.
Lütfen fikirlerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler
CEVAP:
Sevgili, Ercan ARSLAN
Çalışma azmin çok önemli. Keşke herkes senin gibi bir şeyler yapmayı hedeflese.Senin kişilik özellilerini bilmiyorum. Eğer diksiyonun ve konuşman düzgün ise. “Çağrı Merkez” lerinde çalışmanı tavsiye ederim. Hastanede yaptığın danışma işine çok yakın. Aynı işi telefonda yapacaksın.Eğer hangi semtte oturduğunu yazarsan sana daha net bilgiler aktarırım. Yani bölgende yapabileceğin işleri. Ayrıca, madem ki hastanede çalışıyorsun. Çevrendeki doktorları izle. Onların muayenehanelerinde ne gibi ihtiyaçları olabilir. Onları satmayı düşün. Tabii ki, hastanede değil. Muayenehanelerine giderek. Senin için onları telefon ve adreslerini bulmak kolay olacaktır.
Durum değerlendirmesi ve araştırmanı yaparak, bana tekrar yaz.
Şimdiden başarılar.
Birol VURAL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here