Erciyes Börek Franchise Bayilik Bilgileri

Erciyes Börek Franchise

Erciyes Börek Franchise Bilgileri

Erciyes Börek 2003 yılında kurulmuş ve 33 bayisi olan bir firma. Erciyes Börek ürün gamında börek, baklava ve kurabiye ağırlıklı üretimler bulunuyor. Özellikle Ankara’da aktif olan Erciyes Börek günlük 15 ton üretim kapasitesine sahip.

Toplamda 400 personel ile çalışan firmanın bayilik yatırım tutarı 150-250 bin lira arasında değişmektedir. Erciyes Börek, müşterilerinin damak tadına, geniş franchise ağındaki kolay ulaşılabilir lezzet duraklarında hitap etmektedir. Ankara’nın her yerine, “30 dakikada sıcak teslim” sloganıyla ücretsiz teslimat yapan Erciyes Börek taze ve günlük ürünleri ile kusursuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Ankara’da kendi ürün gamında % 80 pazar payına sahiptir.

Erciyes Börek Franchise Bayilik Bilgileri

Franchise Süreci
Bilgi Alma: Erciyes Börek franchise adayları, telefon ve mail aracılığı ile bilgi alabilir.

Ön Görüşme: Başvuru yapan adaylardan uygun profile sahip olanlar, ön görüşme için şirketimize davet edilir. Adaylardan iş planı istenir.

Aday Seçimi: Franchise adayları değerlendirilerek girişimci ruha sahip, markamıza değer katacak, yeniliklere açık, işinin başında bizzat duracak ve geleneksel değerlere önem veren adaylar arasında seçim yapılır.

Lokasyon: Franchise adayı, şirketimiz yetkilileri tarafından önerilen veya kendi belirlediği bir lokasyonu tespit eder. Lokasyonun fiziki ve ticari koşullarının denetimi, şirket yetkilileri tarafından yapılır.

Sözleşme: Franchise sözleşmesi 5 yıllık süre için imzalanır.

Kiralama ve Proje Uygulama: Doğru lokasyonun kiralanmasından sonra inşaat süresi 45 gündür.

Eğitim: İşletmenin inşaat süreci devam ederken franchise alan kişi, şirketimiz yönetim kadrosu tarafından personel seçimi ve eğitimi konusunda desteklenir. En az 2 haftalık teorik ve pratik eğitim süreci başlar.

Açılış: Ek olarak; açılış operasyonunda ana firma desteği sağlanır.

Franchise Adaylarımızda Aradığımız Özellikler
Girişimci ruha sahip,
Yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip,
Marka ruhuna uygun ve yönetim becerileri gelişmiş,
Yeniliklere açık ve vizyonu gelişmiş,
Zamanını ve enerjisini markamızı geliştirmek için kullanacak adaylar aramaktayız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here