ErgoDox EZ: Mekanik Klayve

ErgoDox EZ: Mekanik Klayve

Dünyanın ilk ergonomik ve mekanik akıllı klavye ErgoDox EZ ile tanışın.

ergo

Bu harika ayrılabilir klavye sahip olduğu sihirli tuşları ile harika bir deneyim sunuyor. Bu cihaz sökülebilir, takılabilir parçaları ile, tamamen kişiselleştirilebilir bir özelliğe sahip. Yani bu klavyeyinin tuşlarını istediğiniz gibi söküp takabiliyor, istediğiniz tuşu istediğiniz yere monte edebiliyorsunuz. Klavyenin tuş tasarımı tamamen size kalmış.

Daha rahat bir yazma ve tuş basma deneyimi sunan ErgoDox 2 kasalı parçalardan oluşuyor. Bu sayede istediğiniz parçayı istediğiniz yere koyarak en rahat olduğunuz duruma göre ayarlayabiliyor, daha konforlu yazı yazabiliyorsunuz. Dünyanın en güçlü ve programlanabilir klavyelerinden biri olan ErgoDox sahip olduğu mikrokontrol sistemi ve açık kaynak kodlu yazılımı sayesinde kendi kendinize bile geliştirebileceğiniz özelliklere sahip.

Indiegogo üzerinden bir kampanyası bulunan ürünün şu ana kadar ürüne katkı vermiş 92 fon destekçisi bulunuyor. 30 günlük kampanya süresi bulunan ErgoDox 50 bin dolar fon hedefine ulaşma yolunda emin adımlarla ilerliyor ve şu anda 14.5 bin dolarlık fonu kazanmış durumda. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here