Ergonomik Akıllı Ofis Masası: ERGO

Ergonomik Akıllı Ofis Masası: ERGO

Dünyanın ilk akıllı ofis masası Ergo, sahip olduğu özelliklerle görenleri kendine hayran bırakıyor.

ergojpg

Standart modeli yaklaşık olarak 300 dolara satılan akıllı ofis masası Ergo, ergonomik bir tasarıma sahip. Bu sayede çalışanların uzun soluklu mesailerini konforlu ve rahat bir şekilde geçirmelerini sağlıyor. Ürün uzun geliştirmeler ve araştırmalar sonucunda test edilerek optimum seviyede konfor sağlayacak şekilde dizayn edilmiş.

Ergo akıllı masa sahip olduğu ergonominin yanında teknolojik yeteneklerle de donatılmış ürün, hafızalı ayar düğmeleri, akıllı cihaz şarj istasyonu, HD kalitede ses çıkışı olan speakerlar ve USB şarj ünitesine sahip. Ürünün en ilginç özelliği ise sesli komut yeteneği. Masaya sesli komutlarla hükmedebiliyorsunuz. İstediğiniz ayarları konuşarak harekete geçirebiliyor, masanızla konuşarak taksi çağırabiliyor, yemek siparişi verebiliyor ya da bir sonraki toplantınızın ne zaman olduğunu sorgulayabiliyorsunuz. Bunun yanında yine sesli komutlarla eğer akıllı bir ev sistemine sahipseniz, kapıyı kilitleyebiliyor, aydınlatmalarınızın ayarını değiştirebiliyor, sıcaklığı ayarlayabiliyorsunuz.

Ergo akıllı masanın klasik ve ergonomik olmak üzere iki farklı tasarımı bulunuyor. Bu tasarımlar 5 farklı giydirmeye sahip. Ahşap görünüşlü ya da modern siyah görünüşlü seçeneklere sahip olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here