Esko Enerji Bayilik – Enerji bayilikleri

Esko Enerji Bayilik - Enerji bayilikleri
Esko

Esko

Bayilik Kategorisi : Enerji
Firma İsmi : Esko Enerji
Kuruluş Yılı : 2011
Şube Sayısı :

Esko
Esko

Firma Tanıtımı : Esko Enerji elektrik enerjisi mevzuatına uygun olarak, serbest piyasada elektrik enerjisi alımı, toptan satışı ve doğrudan serbest tüketicilere satışı ile ilgili ticari faaliyetlerini yürütmek üzere 2011 yılında kurulmuştur.

2001 yılında yürürlüğe giren 4628 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu çerçevesinde, Türkiye’ deki diğer üretici ve ticari firmalardan ve/veya elektrik havuz sisteminden almış olduğu elektrik enerjisini, uygun fiyatlarla serbest tüketiciye tedarik etmek suretiyle elektrik sektöründe, toptan elektrik ticareti alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Çalışmalarını deneyimli uzman kadrosu ile sürdüren Esko Enerji, serbestleşen ve gelişen toptan elektrik satış sektöründe, elektrik enerjisini mevcut tarifelerden daha ucuz ve ekonomik şartlarda sağlamak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Kazan-Kazan ilkesini benimsemiş ortaklıklar kurarak, müşterilerine farklı indirim imkanları sunmaktadır.

Bayilik Şartları : Geniş müşteri çevresine sahip olmak, hizmet faturası kesebilmek
Bayilik Destekleri : broşür, reklam.
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : yatırım maliyeti yoktur. Kar marjı hakkında bilgi görüşme esnasında verilecektir.

Adres: Dolapdere Cad. No:87/2 Pangaltı Şişli
Şehir: Şişli – İstanbul
İlgili Kişi : Cem Ali Atılgan
Telefon Numarası : (212) 4386388
E-posta : [email protected]
Web Sitesi : www.eskotoptan.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here