Essneet mobil çözüm merkezi bayiliği

EssNEET, gün geçtikçe artan müşteri kitlesine daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için bayilik ağı oluşturmaktadır.
Temel olarak kurumsal Mesajlaşmaya yönelik fonksiyonel hizmetler sunmayı ve devamlılığını sağlamayı ve güncel ihtiyaçlara sınırsız çözümler sunmayı hedeflemekteyiz.


Türkiye çapında Bayiler ve bölge bayileri arıyoruz. Bayi başvuru formunu doldurarak talepte bulunabilirsiniz.
EssNEET ile bayiler arasında bayilik sözleşmesi ve Gizlilik sözleşmesi imzalanılır.Bayilik anlaşması yapan firmalara EssNEET tarafından bayi kullanım şifresi verilmektedir. Bayilerimiz şifreleri ile Bayi Panelinde kendi kontör satışlarını , müşterilerini , Raporlarını vb. Tüm detayları takip edebilirler.


Biz herkesin yaptığını yapmıyoruz. Toplu Sesli Mesaj sistemi ile Türkiye’de ilk defa Programlar vasıtasıyla Aracı kullanmadan direkt Kontorlü Sesli mesaj göndermenizi sağlıyoruz..


Bayimiz olduğunuzda GÜÇLÜ ALT YAPIMIZLA, BayiYönetimi ile kontör yükleyebilir, yeni müşteri tanımlayabilir, mesaj raporlarını görebilirsiniz.


Daha birçok ayrıcalıkla bizimle çalışmak için sayfamızdan formumuzu doldurup başvuruda bulunabilirsiniz… VERECEĞİMİZ BAYİLİKLER SINIRLI SAYIDADIR.


Bayilik başvuru linkine tıklayınız.

Etiketler : Essnet bayilik, essnet mobil bayiliği, essnet merkezi bayiliği, essnet çözüm merkezi bayiliği

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here