Etic Elektrik Bayilik Şartları

Etic Elektrik Bayilik Şartları 2

Etic Elektrik Enerjisi Perakende Satış (ETİC), 2014 yılının sonlarına doğru IC Holding bünyesinde, IC İçtaş Elektrik Toptan Satış ve Ticaret A.Ş’nin bir markası olarak müşterilerine perakende elektrik satışı konusunda hizmet vermektedir.

Etic Elektrik
Etic Elektrik

Kısa sürede birçok Üniversite, Hastane, Kamu Kurumu, Belediye ve orta/büyük ölçekteki özel Sanayi ve Ticarethane Kuruluşlarını portföyüne katmıştır. Hızla büyüyen şirketimiz Hidroelektrik Santrallerine sahip olup , üretim gücüyle ve satış tarafındaki uzmanlığıyla müşterilere avantajlı fiyatlar sunabilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve yenilikçi bakış açısıyla enerji sektörünün önemli bir aktörü olma hedefine doğru yola çıkan Şirketimiz, Trakya Bölgesi haricinde Tüm Türkiye’de birlikte çalışacağı bayi adayları aramaktadır.

ETİC Bayilik Şartları

– Ticari faaliyet sürdürüyor olmak,
– Hizmet faturası kesebilir şekilde şirket sahibi olmak,
– Ticarethane gruplarını ( restaurant, cafe, hastane, hotel, yurt, alışveriş merkezi, market, akaryakıt istasyonları, iş merkezleri vb.) ziyaret edip , elektrik satış sözleşmelerini imzalatacak satış ekibine sahip olmak veya münferiden bu çalışmaları yapabilecek durumda olmak,
– Halihazırda elektrik satışı yapabilecek bir çevreye sahip olmak,
– Enerji sektöründe herhangi başka bir tedarikçiyle çalışmıyor olmak.

ETİC Bayilik Çalışma Koşulları
Bayiler sözleşme başı ücret veya tüketim üzerinden komisyon alarak çalışacaklardır. Ticari koşullar başvurular neticesinde yapılacak görüşmelerde iletilecektir.

ETİC İletişim
Bayi adayları www.eticelektrik.com.tr adresinden Bayi Başvuru Formu’nu doldurarak ya da aşağıdaki telefon ve e-mail adreslerini kullanarak başvurabilir. Tüm adaylara en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

YETKİLİ KİŞİ: Fatih Keskin
CEP TEL: 0 282 264 59 59
İŞ TEL : 0 282 258 26 00
[email protected]
www.eticelektrik.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here