etohum’dan girişimcilere yaz partisi

İnternet girişimcilerinin buluşma adresi olan etohum, destek verdiği tüm internet girişimcilerini 07 Ağustos Cumartesi günü BURCBeach’te düzenleyeceği bir yaz partisinde buluşturuyor.

İnternet girişimcilerinin buluşma adresi olan etohum, destek verdiği tüm internet girişimcilerini 07 Ağustos Cumartesi günü BURCBeach’te düzenleyeceği bir yaz partisinde buluşturuyor! Geçen sene gerçekleştirilen BURCBeach partisinin ikincisi olan bu etkinlikte internet sektörü İstanbul’un en güzel plajında bir araya geliyor.


Yeni ekonomiyle ilgili bilgi ve iş fikri sahibi olan girişimcilerle bu konuda yatırım yapabilecek şirket ve profesyonelleri buluşturan etohum, destek verdiği internet girişimcilerini yeni bir keyifli bir yaz partisinde bir araya getiriyor. 07 Ağustos Cumartesi günü Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin bir işletmesi olan BURCBeach’te düzenlenecek partide, etohum girişimcilerinin eğlence dolu unutulmaz bir gün geçirmeleri hedefleniyor. etohum’un yaz partisi saat 12:00’da başlayacak ve gün boyu devam edecek.


etohum etkinlikleri hakkında bilgi almak ya da toplantılara katılmak için ise www.etohum.com adresine girilmesi yeterli oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here