Etstur eğlenceli bir iş fırsatı sunuyor

Etstur tek işi yalnızca tatil yapmak olan bir çift arıyor ve bunun için ayda toplam 5000 lira maaş veriyor, üstelik bir kuruş bile harcatmadan…

Gittiği yerlerin sadece turistik yerlerini görmekle yetinmeyen, şehrin derinliklerinde kaybolmayı seven, gezgin ruhlu bir çift arıyan Etstur’a 17 Mayıs’a kadar başvurmak için acele edin.

Etstur işbaşvurusu için bu linke tıklamanız ve formu doldurmanız gerekli.

3 YORUMLAR

  1. Sayın yasin bey,
    Öncelikle petek ve petek gibi olan firmaların ürünlerinin fiyatlarına bakınız ve ondan sonra düşününüz derim. Bu tür marketing sistemlerde örneğin 15 tl olan x markalı bir ürün çarşıda 12 tl. Bizim insanımız alışmış ayağa geleni almaya, hiç fiyata bakmadan alıyolar. Uyanın kardeşlerim uyanın.

  2. Petek marketing sistem sektöründe bir ilki,gerçekleştirerek hem kazanıp hemde kazandırmayı amaçlayan öncü bir firmadır, sadece ürün satışı yaparak değil üyelik kazandırarak da kazanç sağlıyorsunuz.ayrıca her ay ürün satma şartı da yok.minumum maliyet maksimum kazanç.ayrıca şunuda belirtmeliyimki bu tarz e-ticaret yapan sitelerle karşılaşmış hatta olumsuz sonuçalarda almış olabilirsiniz.ama petek marketing sistem olarak bütün güven tabularını yıkmış kazanmak ve kazandırmayı amaçlayan bir firma olmuşuz.ulaşılmak dileğiyle.05544315787 yasin-p.m.syetkilisi.com yasin çırak referans yetkilisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here