Ev yapımı ürünler ile yapılabilecek 10 iş fikri

Ev yapımı ürünler ve satışı ile ilgili 10 iş

Ev yapımı ürünler son yıllarda internet üzerinden satılmaya başladı. Özellikle son aylarda ki ekonomik durgunluktan iki sektörün çok az etkilendiği söyleyebiliriz. Bu sektörler gıda ve kozmetik olarak açıklandı. Gıda sektöründe bir çok farklı ürün olsa da evde yapıp internetten satış yapabileceğiniz ürünler arasında sarma dolma, mantı, reçel çeşitleri, pekmez çeşitleri ve baklava gibi bir çok ürün bulunuyor. Ev yapımı ürünler genelde ikinci el ilan sitelerinde ve e ticaret sitelerinde satılıyor. Google ve Sosyal medya ile desteklenen reklamlar ile müşteri çeken üreticilerin geneli bu işi resmi olarak yapıyor.

Ev yapımı ürünler

Özellikle n11 ve hepsiburada gibi büyük e ticaret portallarında tedarikçi ortağı olarak çalışanlar ise daha çok müşteri toplayabiliyorlar. Ürünlerin kar marjı yüzde 20 ile 50 arasında değişiyor. Bu ürünler genelde çalışan kesimler tarafından tercih ediliyor ve tüketiliyor.

Ev Yapımı ürünler ve fiyatları

Ev Yapımı ürünler ve fiyatları hakkında aşağıda ki listeden ortalama bilgiler edinmeniz mümkün. Bu sektörde işin en önemli kısmı ise satacağınız ürünün yapımı, hijyeni ve ürünleri müşteriye ulaştırmakta kullanacağınız tasarımlardır. İşin devamlılığını ise 2 etken belirliyor. Birincisi ürünlerin kalitesi ve ürünü alanların diğer ortamlarda sizden bahsetmesi. İkincisi ise reklamlar aracılığı ile sürekli aktif olmanız gerekiyor. Müşteri görüşleri ve ürün lezzeti de önemli etkenler arasında yer alıyor.
1- Ev Yapımı Zeytin Yağlı Yaprak Sarması
Ortalama fiyatı kiloya göre 28 ile 36 Tl arasında

2- Ev Yapımı Mantı
Ortalama fiyatı porsiyona göre 10 ile 50 Tl arasında

3- Ev Yapımı Reçeller
Ortalama fiyatı gramaja göre 300 gramı 20 TL

4- Ev Yapımı Üzüm Pekmezi
Ortalama fiyatı kiloya göre 20 TL

5- Ev Yapımı Antep Usulü Acı Biber Salçası
Ortalama fiyatı kiloya göre 15 TL

6- Ev Yapımı Erişte
Ortalama fiyatı kiloya göre 10 ile 18 TL arasında

7- Ev Yapımı Köy Tarhanası
Ortalama fiyatı kiloya göre 15 ile 20 TL arasında

8- Ev Yapımı Kahvaltılık Cevizli Biber Salçası
Ortalama fiyatı kiloya göre 20 ile 25 TL arasında

9- Ev yapımı Tepsilik Baklava
Ortalama fiyatı tepsiye göre 3,5 kilo 75 ile 200 TL arasında

10- Ev Yapımı Cevizli İçli Köfte
Ortalama fiyatı adete göre 10 adet 40 ile 50 TL arasında

Not: Ev yapımı ürünleri üretebilmek için gıda üretim izni almanız ve şirket açmanız gerekmektedir. Ev yapımı ürünlerin fiyatları e ticaret sitelerinden ortalama olarak alınmıştır.

3 YORUMLAR

  1. iş arayan arkadaşlar sitemizde yazı yazabilecek arkadaşlar arıyoruz. Evde oturarak yazı yazarak sitemizden para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken organikbilgiler.net sitemize gelip herhangi bir yazının altına yorum yaparak iletişim bilgilerinizi bırakmanız yeterlidir.

  2. Saçmalamamışsınız. Animasyon yapabiliyorsunuz madem bilimsel videolar hazırlayın. Çocukları siyasi alet olarak kullanmayın. Onların bunlara ihtiyacı yok onların bilime ve sanata ihtiyacı var. Fikrinizi kınıyorum ve çocukları düşünmediğiniz ve rant elde etmek için onları kullandığınız açık. Yazık.

  3. Şuan devlet projesi olma yolunda brokrasi ayağı %80 tamamlanan projemize acil yatırımcı arıyoruz. Projemiz ; 15 temmuz darbe girişimine yönelik bir realistik animasyon çizgi film yaptık. Filmimiz bitmek üzere ve ilk animasyon film olma özelliği taşıyor.Amacımız; Tüm Türkiyedeki 46.500 ilkokul ve ortaokulda bu filmin cd’ler şeklinde gönderilip izletilmesini sağlamak. Bunun içinde tüm brokratik ön görüşmeleri yapmış bulunmaktayız. Bu durum çok acil. Ve filmimizi tamamlamamız için acil yatırımcı arıyoruz. Bu kazançlı projemize destek olmak isterseniz sunum yapmaya hazırız. Lütfen ciddi olarak bu işe hisse karşılığı maddi anlamda destek olabilecekler bizimle iletişim kursun. Çünkü kaybedecek vaktimiz hiç yok denecek kadar az. 05412278324

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here