Everlast Defteri 2.137.880 dolar yatırım aldı

Everlast

Everlast Defteri 2.137.880 dolar yatırım alarak istediği yatırım için istediği rakamın çok üstüne çıkmayı başardı. 4764 kişi tarafından desteklenen proje 34,65 ve 95 dolar gibi fiyatlar ile satışa sunuluyor.

Aklınızdaki klasik defter şablonundan tamamen uzak , hayatınızın sonuna kadar kullanabileceğiniz yeni bir defter Everlast. Not alma, yazı yazma alışkanlıklarınız tamamen değişecek. Rocketbook Everlast defteri tekrar tekrar kullanabilecek asla eskitemeyeceksiniz. Yazdığınız şeyleri silmek için sadece bir havlu yeterli.

Everlast Defteri

Everlast bilgisayar mantığı taşıyan ve klasik bir kalem kağıt deneyimi sunan, dijital çağ için üretilmiş akıllı bir defterdir. Görünümü klasik bir defter gibi olsa da sonsuza kadar kullanabileceğiniz aynı zamanda bilgisayar, cep telefonu ya da tabletinize bağlanabileceğiniz bir cihazdır.

Defter için özel üretilmiş olan Pilot Frixion serisindeki kalemler sayesinde yazılarınızı normal bir defter sayfasına yazıyormuş gibi yazmanızı sağlar. Sadece ıslak bir havlu yardımı ile yazdıklarınızın hepsi silinebilir. Everlast defterlerinin Rocketbook uygulaması ile uyumlu olması yazdıklarınızın siz silmeden önce direkt olarak Google Drive, Dropbox, Slack ve Evernote uygulamalarına aktarılmalarını sağlar.

Birden fazla boyuta sahip olmasından dolayı Everlast ın istediğiniz boyuna sahip olmanız tamamen sizin tercihlerinize bağlı. Size gönderilecek ankete cevap vermeniz bunun için yeterli olacaktır. Birden fazla sipariş verip satın aldığınız tüm Everlast defterleri birbirleri ile eşleştirebilirsiniz.

Everlast bir yazı tahtası değildir. Defter niteliği taşıyan elektronik bir alettir. Everlast’a yazı yazmak ya da not almak için geniş bir renk yelpazesine sahip olan Frixion kalemlerini kullanmalısınız. Bu kalemleri online olarak internette ve satış mağazalarında bulunmaktadır. Everlast üretiminde Frixion mürekkebini temizleyecek sayfaların temizlenebileceği en iyi sentetik polyester karışımını bulmak adına kağıt endüstrisi uzmanlarıyla çalışılmıştır. Everlast a yazı yazmak , pürüzsüz düz bir kağıda yazmak gibi.

Bilgisayar sistemi;

Rocketbook Sistemi , dizüstü bilgisayar ve ücretsiz mobil uygulama kombinasyonudur.

Sembollerin Anlamları;
Defterde her sayfanın altında bulunan yedi adet sembol Rocketbook un sihirli düğmeleridir. Dropbox,Evernote,Google Drive,Box,İcloud,Slack ya da e-posta adreslerinizden herhangi birine ait bir sembolü seçmeniz yazılarınızı bu klasörlere atmanız için yeterli olacaktır.

Görüntü Ayarı : 
Rocketbook uygulaması, yazdığınız sayfayı kırpmanızı ve değiştirmenizi sağlayan bir uygulamadır. Böylece notlarınızı istediğiniz düzene sokabilirsiniz.

Akıllı Sayfalar: 
Rocketbook Everlast’ınızın her sayfası, her taramanın sayfa sayısını Rocketbook uygulamasına bildiren özel bir QR kodu içerir. Bu kodlar sayesinde notlarınızı her zaman doğru sıra ile alabilirsiniz.

Yüzde 7012 yatırım alan Everlast ın Mayıs 2017’de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Özel Frixion kalemi ile birlikte satış fiyatı 34 dolardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here