Eviniz haşerelerden kurtulacak

Havaların soğuması evlere veya sıcak işlerlerine sığınan böcek, fare sayısını arttırıyor. Kimyasal ilaçların ekolojik dengeye verdikleri zararı önleyebilmek için Avrupa’dan ithal edilen Ultrasonic Elektromanyetik Ses Sinyali veren cihazlar öneriliyor. Bu cihazların takılı olduğu mekanlara zararlı böcek ve sürüngenler giremiyor. Değişken ses sinyalinin insanlara, evcil hayvanlara ve akvaryum balıklarına hiçbir zararı bulunmamakta ve ses sinyali duyalamayacak frekansta değişken olarak yayılmakta.

Ahlat Pazarlama tarafından getirtilen cihazlar Avrupa’da 3 yıl boyunca en iyi ürün ödülüne sahip olduğu için ve %100 Müşteri memnuniyet sağladığı için Türkiye’de de satış sayısı onbinleri buldu.

Ahlat Pazarlama Yetkilisi Hakan Yılmaz, “Türkiye Geneli Bayiliklerin verildiğini ve her geçen gün Türkiye Genelindeki Bayilerin sayısının hızla arttığını” belirtti. Ürünün dağıtımı Binbirmarka.com sanal mağazacılık tarafından yapılıyor.

5 YORUMLAR

  1. özellikle sahil kenarlarında tatilcilerin kullanacağı bir ürün. referanslarınızla birlikte ürün hakkında bilgi verirseniz sevinirim

  2. bu ürün çok güzel. her yerde rahatlıkla kullanılabilecek. satışını yapmak isterdim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here