Evinizdeki Hoparlörü Bluetooth Hoparlöre Dönüştürün

Evinizdeki Hoparlörü Bluetooth Hoparlöre Dönüştürün

Plugzee adlı yeni geliştiren bir cihaz tüm hoparlörleri bluetooth destekli hale getiriyor.

20150303084702-works-with-any-speaker

Plugzee adlı kibrit kutusundan bile küçük olan cihaz, klasik hoparlörleri bluetooth hoparlörlere dönüştürmek için geliştirilmiş. Cihaz sayesinde hoparlörlerinizi telefonunuza ya da bilgisayarınıza bağlamak zorunda kalmıyor, odanızın ya da bulunduğunuz ortamın istediğiniz yerinden kaliteli bir şekilde çalışmasını sağlıyorsunuz.

 


Sponsorlu Bayilik Teklifi

Panino Pizza Bayilik

Plugzee, oldukça küçük bir bluetooth cihazıdır. Özelliği ise bilgisayarınız ya da akıllı telefonunuzun bluetooth bağlantısı üzerinden gelen müzikleri hoparlöre aktarmaktır. Bu küçük cihaz sayesinde kısa kablo probleminden kurtuluyor, hoparlörlerinizikablo sorunu düşünmeden bulunduğunuz ortamın istediğiniz yerine monte edebiliyorsunuz.

Cihaz sahip olduğu sptX codec sayesinde bluetooth üzerinden gelen müzikleri herhangi bir kayba uğratmadan kaliteli bir şekilde alıp hoparlörlere iletebiliyor. Bluetooth üzerinden cd kalitesi ile müzik dinleyebiliyorsunuz. Cihazda Bluetooth 4.0 LE modulü bulunuyor. Cihaz yaklaşık 10 metrelik bir çekim alanına sahip ve klasik bir ses girişi bulunan her hoparlörle çalışabiliyor. Plugzee’yi şarj etmek için Micro USB kullanılıyor. Cihaz bilgisayarlardan ya da direkt olarak prizden şarj olabiliyor. Cihaz 18 saat boyunca tek bir şarjla çalışabiliyor ve 30 gün boyunca açık konumda kalabiliyor. Ürünün desteklediği cihaz yelpazesi ise oldukça geniş; iPhone, iPad, Nexus, Sony, Nokia, Samsung ve hertürlü bilgisayar, cihazın desteklediği ürün ve markalar arasında.

Indiegogo tanıtım sitesi üzerinden satışı yapılmaya başlanan ürünün satış fiyatı ise 30 dolar. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here