Evinizden Doğaya Açılan Pencere – EcoQube

Evinizden Doğaya Açılan Pencere - EcoQube

EcoQube, kendi içinde bir eko sistem bulunduran akvaryum ve saksı tasarımıdır.

ecoqube

Ofisinizde ya da evinizde doğaya ait izler barındırmak istiyorsanız EcoQube’yi mutlaka incelemeli ve değerlendirmelisiniz. Ürün sahip olduğu suni eko sistem ile ilginç bir tasarımı da hayata geçirmiş durumda. EcoQube, alt bölümünde bir akvaryuma sahip. Ürünün üst tarafı ise bir saksı görevi görüyor. Oluştulan eko sistem ise, akvaryumda yaşayan canlıların oluşturdukları organik atıkların ürün filtresinden geçirilerek üst kısımdaki bitki için mineral ve gübreye dönüştürülmesinden oluşuyor. Bu sayede kendi kendini temizleyen ürün, sahip olduğu filtre ile, zararlı bakterileri elimine ederek bitkiye gübre sağlıyor.

Kickstarter fon sitesi üzerinden tanıtılan ürün kampanyasına başlamasından çok kısa bir süre sonra 15 bin dolarlık hedefine ulaşmış ve dahası bu hedefin 3 katı kadar fonu elde etmiş durumda.

EcoQube ekolojik akvaryuma sahip olmak isteyenler ön satış dönemi boyunca 40 dolar ödeyerek seri üretimi beklemek zorunda. Fon kampanyası boyunca uygulanacak bu fiyatın seri üretime geçildiğinde 100 dolara kadar çıkması bekleniyor. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here