Evra Turizm Franchising vererek büyüyecek

Evra Turizm Franchising vererek büyüyecek
Evra Turizm

Evra Turizm Namaz vakitlerine göre seyahat ediyor. Cüneyt Çetin tarafından kurulan Evra Turizm Seyahat, yurtiçi ve yurtdışı geziler düzenliyor. Cüneyt Çetin, “Düzenlediğimiz turlarda alkollü içecek servisi yapmayan, sadece helal gıda servisi yapan otellerde konaklama imkanı sunuyoruz. Tüm turlarımızı namaz saatlerine göre ayarlıyoruz” diyor. Evra Turizm’in İstanbul ve Gebze’de iki, Fransa’da da bir şubesi bulunuyor. Şirket, 2013’te yurtiçi ve yurtdışında franchising sistemiyle şubeler açacak.

Telefon: 0216 428 92 82 E-posta: [email protected] EVRATUR hakkında; Evra Turizm Seyahat ve Pazarlama ltd. şti. çatısı altında kurulup, TURSAB 6919 nolu A belgesi ile turizm ve seyahat hizmeti sunan ve her geçen gün büyüyen bir markadır.

Evra Turizm

EVRATUR; Dürüstlük, şeffaflık, esneklik, yenilikçi ve üst düzey hizmet anlayışı prensibi üzerine kurulmuş ve yapılanmıştır. Yüksek hizmet kalitesi yaratmayı hedefleyen EVRATUR, hızlı ve güvenilir bilgilendirme yaparak, en uygun fiyatlandırmayla üst düzey hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Projelerde ve ürünlerinde hizmet kalitesinin yüksek olması ve maksimum müşteri memnuniyeti için, talepleri en ince ayrıntısına kadar detaylandırıp, tedarikçilerinin tecrübe, bilgi, ücret, esneklik gibi özelliklerini harmanlayıp, misafirinin kafasında en ufak bir soru işareti olmadan ürününü sunan EVRATUR, disiplinli olmayı ve dostane yaklaşımlarda bulunmayı kendisine görev bilmiştir.

Kurumsal ve bireysel geziler, yurt içi ve yurt dışı turlar, kongre ve toplantı organizasyonları, ailelere özel hizmet veren tatil köyü ve otellere rezervasyon imkânı, hac&umre organizasyonları, dünyanın her yerinde cruise gezileri, yurdumuzun eşsiz koylarında misafirlerimize özel kiraladığımız guletler ile turlar, okul gezileri, av turizmi ve doğa sporları yapma imkânı, en ekonomik ve en alternatifli dünyanın her yerine uçak bileti temini, iş seyahatleri, araç kiralama, vize hizmetleri, tüm dünyada 100.000’den fazla otele rezervasyon yapma imkânı gibi hizmetler veren EVRATUR, ülke tanıtımına ve turizm sektörüne büyük katkılar sağlamayı amaç edinmiştir.

Turizm sektöründe geleceğe dönük yenilikçi çalışmalarını ve güçlü planlamalarını, bilgi teknolojileri ile destekleyen EVRATUR, çağdaş ve kaliteli hizmet anlayışının temsilciliğini yapmaktadır.

1 YORUM

  1. Farklı bir bayilik fikri, talep çok olacağı belli. Bu bayilikte Ne kadarlık bir yatırım olması gerektiği belli mi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here