Evsiz Sanatçılara Para Kazanma İmkanı

Yeni geliştirilen bir platform sayesinde evsiz sanatçılar para kazanabilecek.

evsiz-sanatcilar-para-kazanma

Sosyal yardımlaşmayı güçlendirmek ve insanları kazanmak adına geliştirilen aynı zamanda ekonomik bir unsur oluşturmaya da yardımcı olan ArtLifting adlı platform sayesinde evsiz ve zor durumdaki sanatçıların ürünlerini satmalarına ya da bahşiş kazanmalarına olanak sağlayan bir sistem ortaya çıktı.

Özellikle yabancı ülkelerde ve turistik bölgelerde sıkça görülen sokak sanatçıları, sanatlarını icra ederken para kazanmanın bir yoluna daha kavuştu.

ArtLifting adlı platform üzerinden çeşitli sokak sanatçılarının ürünleri galeri şeklinde tanıtılırken, sanat ürünlerinin satın alınması da mümkün. Ürünlerin yanında sanatçılar hayat hikayeleri ve yaşadıkları zorluklarında anlatıldığı sistemde, ürünleri satın almak istemeyen kişilerin PayPal üzerinden bahşiş bırakabilmesi de sağlanıyor.

Sistem üzerinden satılan ürünlerden kazanılan paraların klasik sistemlerdeki düşük oranlar yerine %55’i sanatçıya gönderiliyor. Sistem üzerinde 75 dolardan 1700 dolarlık ürünlere kadar geniş bir fiyat yelpazesi bulunuyor.

Piyasada bulunabilecek ürünlerden çok daha ucuza sanat eserleri satabilen platform, bu sayede alıcılara da ekonomik bir seçenek sunmuş oluyor. Durum bu olunca, hem geliştirici, hem sanatçılar hem de alıcılar kazanmış oluyor. www.artlifting.com

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here