EZcount China Abaküs ve Mental Aritmetik Bayiliği Veriyor

Abaküs ve Mental Aritmetik Bayiliği EZcount China, araştırma ve geliştirme enstitüsü 30 yıllık bir tarihe sahiptir.EzCount China 70 milyon öğrenci sayısıyla dünyanın en çok öğrenci yetiştiren mental aritmetik kurumudur.Çin ve Malezya ilköğretim okullarında zorunlu ders olarak okutulan dünyada ilk ve tek mental aritmetik sistemidir.

EZcount China Abaküs ve Mental Aritmetik Franchise
EZcount China Abaküs ve Mental Aritmetik Franchise

EZcount China kurucusu Prof. Xu Si Zhong Çin’in yaşayan 100 hazinesinden biri şeçilmiştir,ayrıca eğitime katkılarından dolayı Çin Devlet Şeref Madalyası almıştır.EZcount China 7 Ülkede faaliyettedir.Türkiye’nin ilk ve tek Çin merkezli mental aritmetik kurumunun bir parçası olarak rakiplerinizin her zaman bir adım önünde yer alırsınız.Çünkü Mental Aritmetiğin Vatanı Çin’dir.

Bilgiye kayağından ulaşın.100-150 metre kare yangın merdiveni olan, meskun mahallerde, ilköğretim okullarına yakın, 2 lavabolu ve en az 2 sınıflı bir ofis kiralayarak EZcount China-Turkey eğitimci eğitim seminerlerine katılın.Eğitimler Çin’li eğitmenler tarafından verilecektir. Bu kazançlı sistemde sizde yerinizi alın.

EZcount China-Turkey
Atakan AzaplarFranchise Direktörü
atakan@ezcountchina-turkey.com
GSM: 0533 516 42 59
Telefon: 0212 853 21 88
Adres: Crown Residence Cumhuriyet Mah. Hürriyet Cad. No: 16 Kat: 4 Daire: 37 Beylikdüzü/İstanbul
Web : www.ezcountchina-turkey.com

 

 

Genel Bayilik Başvuru Formu :

1 YORUM

  1. BU SİSTEMİ İNCELEDİM,EZCOUNT CHINA DOGRU BİR SİSTEM VE MEVCUT MENTAL ARİTMETİK SİSTEMİNİN DOGDUĞU TOPRAKLARDAN GELMİŞ VE EN İYİ SİSTEM OLDUGUNU GÖRDÜM.PROF.XU DÜNYANIN EN ÖNEMLİ MENTAL ARİTMETİK PROFESÖRÜDÜR.MENTAL ARİTMETİĞİ SİSTEM HALİNE GETİREN İLK PROFESÖRDÜR.EZCOUNT CHINA İLE HERKEZ KAZANACAK SANIRIM.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here